Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hacki pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Hacki pozycjonowanie (/Temat-Hacki-pozycjonowanie-138832)

Strony: 1 2


RE: Hacki pozycjonowanie - WojciechMatula - 21-02-2017 14:10

Jak najbardziej można takie rzeczy pozycjonować z tym, że takie rzeczy robi się na masę, bo usuwane są też masowo. Później stawia się nowe itd..


RE: Hacki pozycjonowanie - cezar78 - 26-06-2017 11:58

Też miałem stronę w top5 google bez żadnych linków, kiedy dodałem kilka linków ręcznie z powiązanych tematycznie stron i trochę sygnałów z fb, google +1 to spadła na 18 miejsce. Za uja nie mogę zrozumieć czym sie kieruje ten przeklęty gogiel w ustalaniu pozycji stron. Wniosek jest chyba taki żeby robić jak najwięcej stron, nie dodawać żadnych linków i czekać aż same wskoczą do top 10


RE: Hacki pozycjonowanie - shf - 15-07-2017 18:51

Można pozycjonować na owe słowa, tyle że większa szansa na filtr. Znam ziomka co 5 lat temu wrzucił post na blogspota i zostawił, a do dzisiaj lecą mu leady haha Big Grin jakieś mody do jakies symulatora Wink no i jest w top10


RE: Hacki pozycjonowanie - Siciliano - 25-07-2017 19:58

Google z każdą kolejna aktualizacją algorytmu robi coraz większe porządki i o filtra lub bana jest w dzisiejszych czasach bardzo łatwo.


RE: Hacki pozycjonowanie - Komandos - 29-07-2017 09:46

algorytmy nowe wuja googla ciągle sa sprytnijsze filtr jest dostepny w zasiegu 21 dni, tak mial znajomy który sie w to bawił teraz nie opłacalne jezeli chodzi o wieksze zarobki z automatu


RE: Hacki pozycjonowanie - kukiz87 - 30-07-2017 09:14

Stronę z hackami mam z 14 miesięcy już i ma się dobrzę , wiele wpisów w top 5 google a nawet wyżej , dbam o treść na stronie i o słowa kluczowe to podstawa


RE: Hacki pozycjonowanie - Nemek - 31-07-2017 19:26

Bez problemu wypozycjonujesz jeśli będziesz mieć dobrej jakości linki i dobrą treść na stronie.