Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą (/Temat-Grand-Theft-Auto-V-PC-wersja-cyfrowa-konto-rockstar-social-club-z-gra-138826)



Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą - Zawek - 01-10-2016 12:57

1.Nazwa przedmiotu : Grand Theft Auto V (PC)
2.Opis przedmiotu : Sprzedaję konto Rockstar Games Social Club, z którego bezpośrednio można pobrać GTA V, nigdy nie dostałem na nim bana, ani nie używałem czitów, więc bez obaw. Nowa wersja kosztuje od 117 zł na g2a.com
3.Zdjęcia : Wysyłam na priv
4.Kontakt : priv, gg 5822094 jeśli ktoś kupi dziś i zapłaci skrillem to cena zmniejsza się do 50 zł
5.Cena : 80 pln do negocjacji oczywiście Wink
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Najlepiej skrill, ale możemy dogadać się na coś innego


RE: Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą - Zawek - 04-10-2016 22:21

nadal aktualne


RE: Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą - adamsonm - 05-10-2016 23:46

b. Nie podbijamy ofert częściej niż raz na 7 dni. Smile


Grand Theft Auto V (PC) - wersja cyfrowa, konto rockstar social club z grą - surfer0700 - 19-11-2016 16:15

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.