Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozycja chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: pozycja chomikuj (/Temat-pozycja-chomikuj-138815)



pozycja chomikuj - mahuzz - 01-10-2016 08:08

Witam, jak myślicie, co wpływa na pozycję pliku na chomikuj w google?
Powiedzmy, że chcę, żeby jak wpisze 'przykladowy plik chomikuj' to żeby wyskakiwał w google. Kiedyś tak było, nawet na pierwszym miejscu, teraz nie ma.
Co może wpłynąć na taką pozycję? Linkować to? Czy sprawa leży po stronie chomikuj?


RE: pozycja chomikuj - Dan14NR - 01-10-2016 10:47

Też mnie to ciekawi. Robiłem zarówno chomika z samym folderem z linkami w opisie, jak i takiego z plikami. Nigdy go w Google nie znalazłem Tongue


RE: pozycja chomikuj - k.kopec997 - 04-10-2016 09:11

Bardzo możliwe, że sam Google walczy z piractwem przez ukrywanie wyszukiwań takich portali jak chomikuj. Podobnie robią z wszelkimi torrentami.


RE: pozycja chomikuj - mahuzz - 04-10-2016 10:54

@[k.kopec997] ale wyniki z chomikuj były i są, tylko raz wyżej, raz niżej.


RE: pozycja chomikuj - vojtec - 04-10-2016 18:45

Biorąc to na logikę to pewnie kilka linków w sieci do folderu z danym plikiem albo bezpośrednio do samego pliku powinno pomóc. Dodatkowo sam zauważyłem (ale nie wiem czy jest w tym prawidłowość), że google prowadzi mnie do chomików dość "popularnych" - takich dobrze linkowanych wewnętrznie.


RE: pozycja chomikuj - mahuzz - 04-10-2016 19:13

@[vojtec] Dzięki za odpowiedź,
coś w tym jest. To nie jest proces samego czystego linkowania jak to ma się w google. Chyba ta popularność też się liczy.


RE: pozycja chomikuj - vojtec - 04-10-2016 19:26

Jeżeli rozmawiamy tylko o wynikach wyszukiwania w guglu to na wszystko patrz przez pryzmat algorytmu od wielkiego G. Duża popularność chomika na chomiku (?) to częstsze dodawanie go do rubryki "Zaprzyjaźnione i polecane chomiki" a to więcej linków, rozpoznawalność na chomikowej dzielni to też pewnie zasługa spamu reklamą swojego zwierzaka w sekcji komentarzy na innych gryzoniach, a to jeszcze więcej linków. Do tego dochodzi "content" czyli trochę tekstu w opisach folderów, pod plikiem i w komentarzach do takowego oraz sama jego nazwa.

Tak to widzę. Ale nie znam się nic a nic na tym.




RE: pozycja chomikuj - mahuzz - 04-10-2016 19:30

@[vojtec]

Aż zarzucę Ci reputem za określenie 'na innych gryzoniach' beka


RE: pozycja chomikuj - k.kopec997 - 06-10-2016 13:10

Hmm, to wychodzi z tego takie podlinkowywanie i zdobywanie popularności. Czyli właściwie takie wewnętrzne seo, które wpływa na zewnętrzne seo Big Grin