Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie (/Temat-Otworz-Oczy-Zyjesz-W-Klamstwie-138804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - iPlusOfficial - 05-10-2016 22:31

Co do autora tematu... Jesteś bardzo podatny na manipulację... Jakby dodali w tych filmikach, że na świecie żyją krasnoludki to też być uwierzył?


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 06-10-2016 10:19

(05-10-2016 22:31)iPlusOfficial napisał(a):  Co do autora tematu... Jesteś bardzo podatny na manipulację... Jakby dodali w tych filmikach, że na świecie żyją krasnoludki to też być uwierzył?

A zastanawiałeś się nad tym, że to może jednak Ty zostałeś zmanipulowany przez świat? Czy zbadałeś dokładnie, to co świat w Ciebie wtłoczył czy łykasz wszystko jak pelikan?


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 06-10-2016 15:04

@Quantom:
A zastanawiałeś się nad tym, że to może jednak Ty zostałeś zmanipulowany przez świat? Czy zbadałeś dokładnie, to co świat w Ciebie wtłoczył czy łykasz wszystko jak pelikan?
To samo pytanie dla ciebie misiu Sex


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - stowka - 06-10-2016 15:51

Czyli tak nie dajmy sie zmanipulowac złym siłom(korpo, rzady, masoni itd....) ale na luzaku lykamy religie(wiare w boga)?? Ta sama forma manipulacji, a patrzymy na nia inaczej? Wiem ze zaraz bedzie gadanie ze wiara jest dobra i warto w cos wierzyc czemu nie bog, jasne, ale religia/kosciol to nic innego jak korpo uzywajace naturalnej ludzkiej potrzeby wiary do uzyskania wladzy i kasy(z dodatkowa opcja dymania nastolatkow). Smieciowe filmiki ktore bez efektu szoku nie maja szansy przebicia bo nawet debile juz maja tego dosyc.
Pozdro


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 06-10-2016 16:41

(06-10-2016 15:04)Begrezen napisał(a):  @Quantom:
A zastanawiałeś się nad tym, że to może jednak Ty zostałeś zmanipulowany przez świat? Czy zbadałeś dokładnie, to co świat w Ciebie wtłoczył czy łykasz wszystko jak pelikan?
To samo pytanie dla ciebie misiu Sex

Czuje się wywołany do tablicy. Masz rację masz mnie ziemia jest holograficznym bananem którym rządzą "służby mafie i loże" a za sznurki pociągają ufoludki które przylatują do nas z ciemnej strony księżyca aby wykraść nam przepis na jabłecznik babci Zosi.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 06-10-2016 16:47

(06-10-2016 15:04)Begrezen napisał(a):  To samo pytanie dla ciebie misiu Sex

Znasz moje stanowisko w tej sprawie.

(06-10-2016 15:51)stowka napisał(a):  Czyli tak nie dajmy sie zmanipulowac złym siłom(korpo, rzady, masoni itd....) ale na luzaku lykamy religie(wiare w boga)?? Ta sama forma manipulacji, a patrzymy na nia inaczej? Wiem ze zaraz bedzie gadanie ze wiara jest dobra i warto w cos wierzyc czemu nie bog, jasne, ale religia/kosciol to nic innego jak korpo uzywajace naturalnej ludzkiej potrzeby wiary do uzyskania wladzy i kasy(z dodatkowa opcja dymania nastolatkow). Smieciowe filmiki ktore bez efektu szoku nie maja szansy przebicia bo nawet debile juz maja tego dosyc.
Pozdro

Ja też nienawidzę religii bo zniewala ludzi, ale kocham Boga.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - aero2 - 06-10-2016 17:23

Codziennie otwieram oczy i żyje w kłamstwie, bo muszę zarobić na życie i opłaty, a drugi nic nie robi i ma kasy jak lodu, to życie jest niesprawiedliwe.Sad


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 06-10-2016 17:28

(06-10-2016 17:23)aero2 napisał(a):  Codziennie otwieram oczy i żyje w kłamstwie, bo muszę zarobić na życie i opłaty, a drugi nic nie robi i ma kasy jak lodu, to życie jest niesprawiedliwe.Sad
to pszykre, a próbowałeś pokochać Boga jak Quantom?


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - aero2 - 06-10-2016 17:31

@[Begrezen]
Próbowałem, ale i ukochany Bóg ci nie pomoże, jak ci komornik wbije do domu oddaj moje pieniądze, musisz walczyć aby przetrwać w dzisiejszych czasach.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Pakula - 06-10-2016 17:53

Gdybym się przejmował taką treścią jak w tych filmikach to bym nie wychodził z domu Tongue