Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie (/Temat-Otworz-Oczy-Zyjesz-W-Klamstwie-138804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - mikuss - 02-10-2016 18:51

(02-10-2016 18:18)Quantum napisał(a):  
(02-10-2016 16:58)Begrezen napisał(a):  przecież on nie istnieje, masz to udowodnione w filmiku, a jeśli masz w głowie jakieś głosy od "Boga", to może raczej świadczyc o chorobie psychicznej, więc lepiej uważaj

ją również wśród swoich braci (uzdrowienia, uwolnienia, wizje, proroctwa...) to jest raczej wykluczone.

Dowody misiu dowody, bo na razie duszko klepiesz a ja niewierny Tomasz jest.
Dokumenty kościelne, Papieskie uznające cuda, uzdrowienia i resztę rzeczy bo na razie to nie tylko w mojej ocenie jesteś właśnie osobą chorą psychicznie która odstawiła leki lub potrzebuje przypisania leków


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 02-10-2016 19:04

(02-10-2016 18:38)thomasward napisał(a):  @Quantum, mógłbyś podać i dokładnie opisać ów "dowód na istnienie Boga"? Oczywiście w sposób zgodny z logiką filozoficzną. Wink

(02-10-2016 18:51)mikuss napisał(a):  Dowody misiu dowody, bo na razie duszko klepiesz a ja niewierny Tomasz jest.
Dokumenty kościelne, Papieskie uznające cuda, uzdrowienia i resztę rzeczy bo na razie to nie tylko w mojej ocenie jesteś właśnie osobą chorą psychicznie która odstawiła leki lub potrzebuje przypisania leków

Chcecie "namacalnych" dowodów? Zapraszam do kontaktu na priv, mam braci na terenie całego kraju. Wyjdziecie z nimi na ulice i zobaczycie jak Bóg uzdrawia i uwalnia ludzi z chorób i zniewoleń. Smile


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - mikuss - 02-10-2016 19:10

(02-10-2016 19:04)Quantum napisał(a):  
(02-10-2016 18:38)thomasward napisał(a):  @Quantum, mógłbyś podać i dokładnie opisać ów "dowód na istnienie Boga"? Oczywiście w sposób zgodny z logiką filozoficzną. Wink

(02-10-2016 18:51)mikuss napisał(a):  Dowody misiu dowody, bo na razie duszko klepiesz a ja niewierny Tomasz jest.
Dokumenty kościelne, Papieskie uznające cuda, uzdrowienia i resztę rzeczy bo na razie to nie tylko w mojej ocenie jesteś właśnie osobą chorą psychicznie która odstawiła leki lub potrzebuje przypisania leków

Chcecie "namacalnych" dowodów? Zapraszam do kontaktu na priv, mam braci na terenie całego kraju. Wyjdziecie z nimi na ulice i zobaczycie jak Bóg uzdrawia i uwalnia ludzi z chorób i zniewoleń. Smile

Tak tak widzę kolejnego członka sekty szukającego kolejnych ofiar ale forum o zarabianiu to nie jest dobre miejsce na takie agitacje, więc to nie choroba psychiczna a cyniczna i wyrafinowana gadka psychologiczna zwykłego członka sekty.
Najlepiej a kysz a kysz sztąd
@[Majka] Ten wątek to w koszu powinien leżeć


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 02-10-2016 19:27

(02-10-2016 13:43)mikuss napisał(a):  Ja nie wiem oftop bo oftop ale to forum o zarabianiu czy o religi, fanatyźmie wszelkich interpretacjach, swoich poglądach i przerzucanie co kto komu czym lepiej dokopie ...
Jeśli to dalej forum o zarabianiu to chłopaki zakończcie karmienie trolla i zajmijcie się robotą bo szkoda tracić pieniążków na dyskusję z jakimś skrajnym fanatykiem co widać w każdym jego poście ( chłopak albo lekki odstawił, albo potrzebuje leków) innej diagnozy nie da się postawić

Chyba masz racje jak wspominałem miałem forum związane z tą tematyką wiedziałem co odpowie na moje argumenty autor tematu wiem jak by się toczyła ta dyskusja dalej w nieskończoność a na końcu i tak żadnych wniosków bo każdy widzi to co chce widzieć. Nie ma co grzać starego kotleta.

Gdy ja czytam:
38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

Widzę to tak:
"Nie stawiajcie oporu złemu" - Jeśli na Twoich oczach zabijają Twoją matkę nie stawiaj oporu złemu.
"Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!"- Hitler powiedział chodźcie 1000 kilometrów zabijemy milion polaków... a oni poszli zabili dwa miliony i poszli jeszcze kolejny 1000 kilometrów lać ruskich.

Teraz z innej beczki sodomę i gomorę każdy kojarzy i jak pamiętacie był tam jeden sprawiedliwy... wpadło bo Lota dwóch pięknych aniołków byli tak piękni że lud przeklętego miasta gdy tylko aniołków zobaczył chciał z nimi poświntuszyć. A co zrobił jedyny sprawiedliwy wybraniec Boga? Powiedział do ludu mam córusie dziewice zostawcie aniołki grupowo zabawiajcie się z moją córunią a aniołkom dajcie spokój. No naprawdę postawa godna Bożego wybrańca.

A religijni i tak mają swoją wizje i tak w nieskończoność bo ja jestem od szatana i wszędzie widzę morderstwa masowe ofiary z ludzi zboczenia wzywanie do nienawiści w biblii a on widzi ochy i achy i utopijny błogostan.

Przypominam wierzę w Boga a dlatego tak się znęcam nad biblią ponieważ uważam że krzyżacy święta inkwizycja i tym podobni psychopaci fałszowali biblię dla swoich własnych potrzeb. I na tym dyskusje w tym temacie kończęBig Grin


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 02-10-2016 19:48

(02-10-2016 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  ponieważ uważam że krzyżacy święta inkwizycja i tym podobni psychopaci fałszowali biblię dla swoich własnych potrzeb

oni nie fałszowali biblii tylko po prostu wykorzystywali ją do własnych celów, a to spora różnica, w inkwizycji można było mówić o fanatyzmie(nadal w żaden sposób nie fałszując biblii) a krzyżacy mieli za zadanie nawrócić pogan siłą(albo sie pozbyć), a gdy już to zrobili to postanowili zostać na tych ziemiach. bo nie było kogo chrystianizować, i gdzie tu jest fałszowanie biblii?


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 02-10-2016 20:11

(02-10-2016 19:48)Begrezen napisał(a):  
(02-10-2016 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  ponieważ uważam że krzyżacy święta inkwizycja i tym podobni psychopaci fałszowali biblię dla swoich własnych potrzeb

oni nie fałszowali biblii tylko po prostu wykorzystywali ją do własnych celów, a to spora różnica, w inkwizycji można było mówić o fanatyzmie(nadal w żaden sposób nie fałszując biblii) a krzyżacy mieli za zadanie nawrócić pogan siłą(albo sie pozbyć), a gdy już to zrobili to postanowili zostać na tych ziemiach. bo nie było kogo chrystianizować, i gdzie tu jest fałszowanie biblii?

Musze chyba nieco sprecyzować. To tylko jedna z moich licznych teorii co mogło pójść nie tak z biblią. Moje główne założenie jest takie wszytko na świecie zaczyna się od pięknych idei a człowiek i tak to spapra. Dynamit miał służyć ludziom pomagać w górnictwie ale wysadzanie nim innych ludzi okazało się zabawniejsze. Tak jest niemal ze wszystkim. Z wszystkimi religiami mogło być podobnie.... Choć chyba nie ma co brnąć dalej... Chyba jednak nie ważne co było po drodze ważne co w biblii można znaleźć dzisiaj i jak to można dwuznacznie interpretować.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - thomasward - 02-10-2016 20:56

(02-10-2016 19:04)Quantum napisał(a):  
(02-10-2016 18:38)thomasward napisał(a):  @Quantum, mógłbyś podać i dokładnie opisać ów "dowód na istnienie Boga"? Oczywiście w sposób zgodny z logiką filozoficzną. Wink

(02-10-2016 18:51)mikuss napisał(a):  Dowody misiu dowody, bo na razie duszko klepiesz a ja niewierny Tomasz jest.
Dokumenty kościelne, Papieskie uznające cuda, uzdrowienia i resztę rzeczy bo na razie to nie tylko w mojej ocenie jesteś właśnie osobą chorą psychicznie która odstawiła leki lub potrzebuje przypisania leków

Chcecie "namacalnych" dowodów? Zapraszam do kontaktu na priv, mam braci na terenie całego kraju. Wyjdziecie z nimi na ulice i zobaczycie jak Bóg uzdrawia i uwalnia ludzi z chorób i zniewoleń. Smile

Uhm, tak, chcę namacalnych dowodów, a namawianie mnie na spotkanie z jakimiś ludźmi takim dowodem nie jest. Także czekam, misiu. Wink


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 03-10-2016 10:40

(02-10-2016 19:10)mikuss napisał(a):  Tak tak widzę kolejnego członka sekty szukającego kolejnych ofiar ale forum o zarabianiu to nie jest dobre miejsce na takie agitacje, więc to nie choroba psychiczna a cyniczna i wyrafinowana gadka psychologiczna zwykłego członka sekty.
Najlepiej a kysz a kysz sztąd
@[Majka] Ten wątek to w koszu powinien leżeć

A czy ja Cię kolego namawiam żebyś dołączał do jakiejkolwiek sekty? Chrześcijaństwo to nie jest sekta, dla Twojej informacji jak nie wiesz...

(02-10-2016 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  Gdy ja czytam:
38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

Widzę to tak:
"Nie stawiajcie oporu złemu" - Jeśli na Twoich oczach zabijają Twoją matkę nie stawiaj oporu złemu.
"Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!"- Hitler powiedział chodźcie 1000 kilometrów zabijemy milion polaków... a oni poszli zabili dwa miliony i poszli jeszcze kolejny 1000 kilometrów lać ruskich.

Teraz z innej beczki sodomę i gomorę każdy kojarzy i jak pamiętacie był tam jeden sprawiedliwy... wpadło bo Lota dwóch pięknych aniołków byli tak piękni że lud przeklętego miasta gdy tylko aniołków zobaczył chciał z nimi poświntuszyć. A co zrobił jedyny sprawiedliwy wybraniec Boga? Powiedział do ludu mam córusie dziewice zostawcie aniołki grupowo zabawiajcie się z moją córunią a aniołkom dajcie spokój. No naprawdę postawa godna Bożego wybrańca.

Żle rozumiesz. Masz nie odpłacać złem za zło, proste? Nawiązywanie do zdemonizowanego Hitelera w kontekście słów Jezusa jest dla mnie co najmniej dziwne...

Poza tym przestań odnosić się do Starego Przymierza, które już dawno temu przeminęło i do sytuacji, które miały w nim miejsce.

(02-10-2016 20:56)thomasward napisał(a):  Uhm, tak, chcę namacalnych dowodów, a namawianie mnie na spotkanie z jakimiś ludźmi takim dowodem nie jest. Także czekam, misiu. Wink

Nie musisz czekać. W takim razie sam możesz wyjść na ulicę uzdrawiać chorych w imieniu Jezusa. O ile mi dobrze wiadomo chrzest DŚ nie jest konieczny, aby to robić. Do dzieła kolego.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 03-10-2016 11:07

(03-10-2016 10:40)Quantum napisał(a):  
(02-10-2016 19:10)mikuss napisał(a):  Tak tak widzę kolejnego członka sekty szukającego kolejnych ofiar ale forum o zarabianiu to nie jest dobre miejsce na takie agitacje, więc to nie choroba psychiczna a cyniczna i wyrafinowana gadka psychologiczna zwykłego członka sekty.
Najlepiej a kysz a kysz sztąd
@[Majka] Ten wątek to w koszu powinien leżeć

A czy ja Cię kolego namawiam żebyś dołączał do jakiejkolwiek sekty? Chrześcijaństwo to nie jest sekta, dla Twojej informacji jak nie wiesz...

(02-10-2016 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  Gdy ja czytam:
38 Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb!17 39 18 A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! 40 Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! 41 Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! 42 Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.

Widzę to tak:
"Nie stawiajcie oporu złemu" - Jeśli na Twoich oczach zabijają Twoją matkę nie stawiaj oporu złemu.
"Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!"- Hitler powiedział chodźcie 1000 kilometrów zabijemy milion polaków... a oni poszli zabili dwa miliony i poszli jeszcze kolejny 1000 kilometrów lać ruskich.

Teraz z innej beczki sodomę i gomorę każdy kojarzy i jak pamiętacie był tam jeden sprawiedliwy... wpadło bo Lota dwóch pięknych aniołków byli tak piękni że lud przeklętego miasta gdy tylko aniołków zobaczył chciał z nimi poświntuszyć. A co zrobił jedyny sprawiedliwy wybraniec Boga? Powiedział do ludu mam córusie dziewice zostawcie aniołki grupowo zabawiajcie się z moją córunią a aniołkom dajcie spokój. No naprawdę postawa godna Bożego wybrańca.

Żle rozumiesz. Masz nie odpłacać złem za zło, proste? Nawiązywanie do zdemonizowanego Hitelera w kontekście słów Jezusa jest dla mnie co najmniej dziwne...

Poza tym przestań odnosić się do Starego Przymierza, które już dawno temu przeminęło i do sytuacji, które miały w nim miejsce.

(02-10-2016 20:56)thomasward napisał(a):  Uhm, tak, chcę namacalnych dowodów, a namawianie mnie na spotkanie z jakimiś ludźmi takim dowodem nie jest. Także czekam, misiu. Wink

Nie musisz czekać. W takim razie sam możesz wyjść na ulicę uzdrawiać chorych w imieniu Jezusa. O ile mi dobrze wiadomo chrzest DŚ nie jest konieczny, aby to robić. Do dzieła kolego.

Czyli jeśli mordują Twoją matkę nie możesz zareagować złem czyli nie możesz napastnika zabić w obronie matki nawet nie możesz go uderzyć bo to też zło jedyne co możesz zrobić to kleknąć na kolana i błagać o litość POWODZENIA...

A dla mnie jest dziwne że nauk Jezusa nie potrafisz przenieść na życie codzienne tylko traktujesz je jak bełkot o którym tylko pięknie się mówi a nie wciela się go w życie zestawiając go z brutalnym światem.

W starym testamencie poznajemy naturę Boga. To co napisałeś jest tylko potwierdzeniem tego co ja pisze... Nie napiszesz tego otwarcie ale sam wiesz że starotestamentowy Bóg to sadysta... no ale co tam co tam zapomnijmy o tym to było dawno i nie prawda to stare przymierze Bóg kumał się z mordercami pedofilami i domagał się masowych ofiar z ludzi ale to już za nami już mu przeszło teraz to fajny ziomek jest Huh

btw: tak wiem miałem już się nie udzielać ale mimo wszytko dyskusje na takie tematy chyba jeszcze mi się nie przejadły jak sądziłem i nadal sprawiają mi radość beka


Edit: co do twoich uzdrowień w imię Jezusa. Masę osób uzdrawia się na podstawie imion zawartych w całej masie religii i co z tego. Zejdź wreszcie na ziemie słyszałeś o lekach placebo? To cud uwierzyłem że po danym leku wyzdrowieje i wyzdrowiałem chodź nie ma w nim substancji aktywnych. Ludzie potrafią uwierzyć że picie własnego moczu ich uzdrawia chleją go i nawet to sobie chwalą czekam kolejny etap wcinanie kupki. Zrozum można uzdrawiać w imię Lucyfera ważne aby leczący wierzył w to że mu to pomoże.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 03-10-2016 13:52

(03-10-2016 10:40)Quantum napisał(a):  W takim razie sam możesz wyjść na ulicę uzdrawiać chorych w imieniu Jezusa. O ile mi dobrze wiadomo chrzest DŚ nie jest konieczny, aby to robić. Do dzieła kolego.

zgaduję, że z zawodu jesteś uzdrowicielem? Dodgy
pisząc tutaj swoje wysrywy dotyczące wiary nic nie zdziałasz, chcesz zrobić coś, co przyniesie efekty? kręc filmiki na YT jak "uzdrawiasz" ludzi, na pewno zdobędziesz sporo fanów i fanek Sex tutaj dyskusja nie me sensu, bo zaledwie odpowiadasz na połowe naszych wypowiedzi, na to co jest wygodne, no szkoda.