Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie (/Temat-Otworz-Oczy-Zyjesz-W-Klamstwie-138804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 06-10-2016 18:37

(06-10-2016 17:31)aero2 napisał(a):  @[Begrezen]
Próbowałem, ale i ukochany Bóg ci nie pomoże, jak ci komornik wbije do domu oddaj moje pieniądze, musisz walczyć aby przetrwać w dzisiejszych czasach.

Pomoże. Bóg błogosławi rówież finansowo tym, którzy Go miłują. Smile


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - iPlusOfficial - 06-10-2016 21:16

Polecam iść na odwyk, czy cuś...


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 06-10-2016 21:47

(06-10-2016 18:37)Quantum napisał(a):  
(06-10-2016 17:31)aero2 napisał(a):  @[Begrezen]
Próbowałem, ale i ukochany Bóg ci nie pomoże, jak ci komornik wbije do domu oddaj moje pieniądze, musisz walczyć aby przetrwać w dzisiejszych czasach.

Pomoże. Bóg błogosławi rówież finansowo tym, którzy Go miłują. Smile

Na Twoim miejscu nie cieszyłbym się tak bardzo... Uważaj żebyś jak Hiob nie skończył Rolleyes


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 07-10-2016 10:30

(06-10-2016 21:16)iPlusOfficial napisał(a):  Polecam iść na odwyk, czy cuś...

A po co miałbym tam iść?

(06-10-2016 21:47)MrocznyKILL napisał(a):  Na Twoim miejscu nie cieszyłbym się tak bardzo... Uważaj żebyś jak Hiob nie skończył Rolleyes

Hiob nie było pod przymierzem z Bogiem. Nie mieszkał w nim Duch Święty. Tak ogólnie to diabeł ma dostęp tylko do ludzi, którzy mu podlegają czyt. nie wierzą jeszcze w Jezusa Chrystusa i chłoszcze ich chorobami i opresjami także mnie to kolego nie dotyczy. Smile


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - sulliwan93 - 07-10-2016 11:36

Moim zdaniem Bóg nie istnieje, albo jest "nieaktywny", a dopiero potem wynagrodzi swoich wyznawców. Te dwie drogi widze jedynie i w to wierzę. Za duzo zła na tym świecie, żeby wierzyć w Boga. Zamiast płakać i użalać sie do niego lepiej jesy iść zarabiać pieniądze, bo to one pomagają nam - nie Bóg. Wychodzi sie na tym bezpieczniej i lepiej. Druga możliwość, to Bóg dał nam swego rodzaju akap ("rópta co chcet") i potem rozliczy ludzi na to czy go wyznawali i czy godnie go wyznawali.

Osobiście unikam wiary i jestem ateistą. Nad religią mialem duzo rozkmin i to co wyżej napisałem to definicja moich przemyśleń. Żyje sobie spokojnej, nikomu krzywdy nie robię i staram sie nikomu nie wchodzić w drogę. Mam nadzieję, ze jeśli tam na górze ktoś jest, to nie robię mu krzywdy swoim życiem Smile


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - sheko12 - 08-10-2016 14:36

Trzeba mieć też na uwadze fakt, że nie ktore filmy o przebudzeniu, etc, też czasami są tworzone pod kąt manipulacji, okazuje się bowiem, że nie które filmiki, to czysty trick marketingowy jakiejś sekty, czy produktu.

Tak to już jest, i osobiście uważam, że to prawdziwe przebudzenie jest wtedy, gdy wyłączamy telewizor, albo najlepiej się go pozbywamy, nie korzystamy z radia, gazet, i z portali informacyjnych, korzystając rozsądnie i mądrze z komputerem, oraz internetem.

Postawiony cel, jakieś osobiste pragnienia/marzenia automatycznie potęgują percepcje rzeczywistości, naszą samoświadomość, ale ową percepcje też trzeba umieć stworzyć.

Wiem, fajnie jest wrócić z pracy, otworzyć browara i obejrzeć nic nie wnoszący materiał z telewizji do naszego życia.Wszytko, co zewnętrzne, stymuluje ludzi, a stymulacja często jest niekorzystna dla ludzi.
Kupowanie aut, telefonów, zegarków, drogich ciuchów etc to jest w wiekszości kwestia, która ma nas uszczęśliwić, problem w tym, że póki sam człowiek w sobie nie odnajdzie szczęścia i nie nauczy się go generować, to żadna rzecz zewnetrzna nam tego szczęścia nie przyniesie.
Mam przykład na sobie, i kilku znajomych.

Spójrzcie sobie na wielkie gwiazdy, w PL, Hollywood, UK itd, itp, oni też kiedyś marzyli o sławie i dużych pieniędzach, doszli do tego, i zwariowali, macie przykłady na gwiazdach, które popadadływ narkotyki, albo samobójstwa.

Nie tędy droga, a szczęścia za pieniadze nie da się zamienic.

Odnosząc sie odpowiedzi reszty osób w tym wątku, szukanie i dążenie do czegokolwiek zewnątrz jest fajne, ale uzależnianie tych rzeczy do tego, czy czujemy się szczęsliwi, jest bez sensu, bo to nam nie da.

Przykład: Kupie sobie porsche panamere będąc w jej posiadaniu, będę szczęśliwy. Na logikę idąc, to raczej jest głupie, prawda? Smile

PS rozkmina religijna to w ogóle,temat rzeka, niech każdy wierzy najlepiej w swojego Boga i Anioła Stróża, a co do samych kościołów, to osobiście lubię ich architekturę, oraz katedry tego typu, fajna sprawa z zewnątrz i wewnątrz. Gdy nie ma mszy, jest w nich cicho, spokojnie, czas wolno upływający pozwalający na refleksje odnośnie nurtujących nas problemów, czy spraw. Sama msza to już niestety bełkot i pralka mózgu. Szkoda.....


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - daniel42na - 08-10-2016 15:34

Pamiętajcie, że jutro do Kościoła na Mszę.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 08-10-2016 18:12

(08-10-2016 15:34)daniel42na napisał(a):  Pamiętajcie, że jutro do Kościoła na Mszę.

A ja tam nie idę, bo Kościół to ludzie składający się na Ciało Chrystusa a nie budynek z krzyżykiem na dachu. Tongue


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - daniel42na - 08-10-2016 18:23

Tak, ale to budynek w którym poczuć można wspólnotę z wyznawcami tego samego Boga, dobrymi ludźmi a nie tylko żyjącymi chwilą egoistami - sługami szatana.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - MrocznyKILL - 08-10-2016 18:29

(08-10-2016 18:23)daniel42na napisał(a):  Tak, ale to budynek w którym poczuć można wspólnotę z wyznawcami tego samego Boga, dobrymi ludźmi a nie tylko żyjącymi chwilą egoistami - sługami szatana.

Bobrze gadasz. Aż dziw bierze że Quantum woli dyskutować z pomiotami szatana naszego pokroju niż spotkać się ze "swoimi".