Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie strony są dochodowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jakie strony są dochodowe (/Temat-Jakie-strony-sa-dochodowe-138795)

Strony: 1 2


Jakie strony są dochodowe - wsite - 30-09-2016 14:15

Witajcie, jakie strony warto prowadzić by coś zarobić. Czy nadal opłaca się stawiać serwis randkowy, serwis ogłoszeniowy?


RE: Jakie strony są dochodowe - Karewer - 30-09-2016 15:29

Dziś jest 30 września, a w tym wątku, który wkleję poniżej, 12 września odpowiadasz na pytanie, że próbowałeś swoich sił z portalem ogłoszeniowym. Moje pytanie jest następujące. O co Ci chodzi konkretnie? Chcesz dowiedzieć się, co zrobiłeś źle, że nie pykło, czy co? Masz tam napisane jasno i wyraźnie, że konkurencja spora i sporo hajsu musisz wyłożyć na pozycjonowanie strony.

Wspomniany wątek: http://zarabiam.com/Temat-Portal-z-ogloszeniami-czy-warto-136698?page=2

Moja odpowiedź nie będzie wcale inna i niestety nie pocieszę Cię. Opłacać może i się opłaca, ale musiałbyś włożyć trochę pieniędzy w pozycjonowanie i dobrą reklamę, bo tematyka trochę oblegana i konkurencja spora. Dorzuć do tego Social Media i może jakoś pójdzie. Ile hajsu musisz włożyć w to? Nikt Ci tego z fusów tutaj nie wywróży, bo frazy, na które musiałbyś pozycjonować, są na prawdę bardzo oblegane. Szacunkowo? Min. 500 zł za samo pozycjonowanie, a gdzie reklama jeszcze? Może zamkniesz wydatek miesięczny w kwocie 1000 zł, a i to nie gwarantuje żadnego sukcesu. Więc teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, czy możesz przeznaczyć taki kapitał i czy w ogóle chciałbyś w to wchodzić. Smile


RE: Jakie strony są dochodowe - wsite - 30-09-2016 17:11

Nie chodziło mi o ogłoszenia lokalne itp, bo to naprawdę ciężki temat. Jak w przytoczonym temacie napisałem.


RE: Jakie strony są dochodowe - rachman - 30-09-2016 18:23

Czy się opłaca? W praktyce byś musiał sprawdzić. My nie wiemy ile masz kasy na reklamę, na skrypt, na SEO itd. Ogólnie bardzo ciężko się przebić bo konkurencja od lat na rynku dość silna więc ciężko to widzę.


RE: Jakie strony są dochodowe - wsite - 30-09-2016 19:15

Czyli ogólnie bez dużych nakładów finansowych ciężko będzie mi się przebić w każdej dziedzinie w internecie?


RE: Jakie strony są dochodowe - lechoo - 30-09-2016 21:36

Są takie branże gdzie i 5000 zł na miesiąc to mało na pozycjonowanie, ale są też takie gdzie za 200 zł można kilka fraz wbić do top 10.


RE: Jakie strony są dochodowe - rachman - 30-09-2016 22:49

Ogólnie jest tak że w tych czasach już wszystko oblegane jest z rzeczy znanych. Najlepiej znaleźć niszę i ostro w nią uderzyć. Możesz próbować w każdej branży ale bądź świadom trudności po prostu.


RE: Jakie strony są dochodowe - wsite - 01-10-2016 07:10

Dziękuję za rady Smile skorzystam z nich Smile


RE: Jakie strony są dochodowe - kyniu - 08-10-2016 18:06

Aby rozkręcić serwis ogłoszeniowy prócz pozycjonowania musisz wydać pieniądze na reklamy typu adwords czy FB ads - myśle że tak jak ktoś tutaj napisał najlepiej zrobić serwis niszowy. Za reklamę ogólnotematycznego myślę że spokojnie można dom wybudować.


RE: Jakie strony są dochodowe - dazy19 - 08-10-2016 21:03

ogłoszenia pań i promocja na czatach Tongue ale to musisz mieć mega dużo czasu Big Grin