Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube ukrywa komentarze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube ukrywa komentarze? (/Temat-Youtube-ukrywa-komentarze-138790)

Strony: 1 2


Youtube ukrywa komentarze? - Akaishi909 - 30-09-2016 11:18

Witam, próbowałem wyszukać czegoś przez opcje szukaj ale jest tego za dużo i "nydyrydy". Chciałem dodać pod pewnym targetem na youtube komentarz. Niestety widzę go tylko na koncie na którym go dodałem. Jak próbuje to zrobić z innego konta, czy w ogóle "na czysto" on nie istnieje. Miał ktoś tak? Jak temu zaradzić?


RE: Youtube ukrywa komentarze? - daniel42na - 30-09-2016 11:31

Youtube ghostuje komentarze spamerskie, jest na to jakiś tam algorytm i nikt dokładnie nie wie jaki, ale twój komentarz zniknie na pewno, jeśli między innymi:
- dodajesz link do niepopularnych stron (chodzi o to, ze link do FB, Twittera itp. przejdzie, ale do czegoś innego już niebardzo)
- dodajesz kilka komentarzy z rzędu które są do siebie podobne
- twoje komentarze zgłaszane są jako spam

Jeśli jeden komentarz masz ukryty, to prawdopodobnie przyszłe również zostaną tak potraktowane, nawet jeśli napiszesz "hihih ale fajne".


RE: Youtube ukrywa komentarze? - daveypie - 30-09-2016 11:36

najprawdopodobniej system wykryl to jako spam i bedziesz widzial to tylko ty


RE: Youtube ukrywa komentarze? - Akaishi909 - 30-09-2016 12:02

czyli jedyne co może pomóc to nowe konto. A jeżeli nie przejdzie nowe konto to co wtedy?


RE: Youtube ukrywa komentarze? - Klin - 30-09-2016 12:11

Nowe konto nalepiej zweryfikowane SMS i linki wstawiaj np poprzez Google+ Twitter czy Dropbox.

Pamiętaj także żeby za dużo nie spamowac


RE: Youtube ukrywa komentarze? - Akaishi909 - 30-09-2016 12:13

A mógłbyś mi powiedzieć jak wstawić link przez Twittera? Widziałem jak ludzie wrzucili coś w stylu t.co ale za cholere nie wiem jak skrócili tak link :c


RE: Youtube ukrywa komentarze? - daveypie - 30-09-2016 12:25

twitujesz swoj link pozniej prawym kopiuj adres odnosnika i zamiast twojego linku kopiuje ci sie t.co

a tak wogole to najlepiej zmien calkowicie tekst komentarza i sprawdz


RE: Youtube ukrywa komentarze? - Akaishi909 - 30-09-2016 14:07

Ahhh dzięki wielkie Panowie, w końcu są i moje komentarze =D


RE: Youtube ukrywa komentarze? - adasiko.94 - 04-10-2016 09:36

Cwaniaczky, nie wiedziałem, że yt stosuje takie metody walki ze spamerami Big Grin


RE: Youtube ukrywa komentarze? - cezar78 - 07-10-2016 17:14

Jak chcesz odblokować ghostowanie komentarzy to dodaj kilka wartościowych bez linków pod świeżo wrzucone filmiki które nie maja żadnych komentów ani popularności. Twoje komenty trafią do folderu spam ale właściciele je opublikują jeśli są na temat filmiku i w ten sposób w oczach youtuba znow będziesz czysty