Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Manderigon - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Manderigon - opinie (/Temat-Manderigon-opinie-138768)



Manderigon - opinie - Manderigon - 29-09-2016 20:23

Witam.
W tym temacie wystawiane będą wszystkie oceny wykonywanych przeze mnie zleceń. Smile
Pozdrawiam.


RE: Manderigon - opinie - dzenus - 30-09-2016 16:18

Chyba jako pierwszy zleciłem prace Smile
Jestem pozytywnie zaskoczony, miły kontakt a co najważniejsze wiedział co ma robić.
Prace wykonał do paru godzin, praktycznie od ręki, + poprawki do uzyskania należytego efektu.
Jeśli masz pomysł śmiało pisz do kolegi, on będzie wiedział co potrzebujesz Smile


Pozdr.


RE: Manderigon - opinie - Bravo - 02-10-2016 11:44

Zleciłem usługę wszystko wykonane natychmiastowo i dobrze Smile Każdemu nowemu klientowi polecam zakup u tego pana !


RE: Manderigon - opinie - Lanserek - 14-12-2016 23:08

(02-10-2016 11:44)Bravo napisał(a):  Zleciłem usługę wszystko wykonane natychmiastowo i dobrze Smile Każdemu nowemu klientowi polecam zakup u tego pana !


Nic dodać, nic ująć. Również polecam! Smile


RE: Manderigon - opinie - dwdw - 11-02-2017 11:09

Zleciłem napisanie programu i bardzo szybko otrzymałem to czego potrzebowałem wraz z modyfikacjami zwiększającymi wydajność. Smile Polecam wszystkim


RE: Manderigon - opinie - szeton - 05-03-2017 17:38

szybko, tanio, przyjemnie. jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. bardzo polecam!

EDIT. dalej jestem zadowolony z programu, lecz zostałem poinformowany, że w każdej chwili mogę odezwać się w celu wykonania poprawek, minął tydzień czasu a ja wciąż nie dostałem odpowiedzi. szkoda


RE: Manderigon - opinie - Bartek16611 - 17-07-2017 22:10

Wszystko ok!


RE: Manderigon - opinie - patrolpxd - 24-07-2017 16:30

Program został zlecony w piątek wieczorem. W sobotę rano był już u mnie!! Tanio, szybko, skutecznie! Kiedy potrzebowałem szybkiej modyfikacji wszystko trwało max 15min! Polecam każdemu! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam! 10/10

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Manderigon - opinie - Metrowy - 21-11-2017 20:16

Program działa bez problemu. Instalowanie przebiegło bez większych problemów.
Ogólnie to tanio, szybko i skutecznie tak jak ktoś pisał wyżej.


RE: Manderigon - opinie - antykt - 21-02-2018 09:15

nie polecam w grudniu miał zrobić bota kase wziął program nie działa jak należy miał poprawić obiecywał że zrobi nie zrobił nie kontaktuje się ani kasy ani bota , robił stronę miało być super ze stroną są problemy kontaktu nie ma a zapowiadał się na uczciwego gościa