Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mikropołatności SMS Chat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mikropołatności SMS Chat (/Temat-Mikropolatnosci-SMS-Chat-138762)



Mikropołatności SMS Chat - ponczek_zbk - 29-09-2016 18:49

Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie mikropłatności SMS. Od dłuższego czasu interesuję się ERO bądź EZO SMS czatemCool Chciał bym by ktoś kto jest w tym obeznany podpowiedział od czego zacząć, jaki serwis polecacie na sam początek Który nie wymaga zakładania DG (jeżeli będzie konieczne, założę). Chciałbym wydrukować wizytówki i wkładać je za wycieraczki samochodów, jakieś plakaty nakleić na przystanku itp potem bym zrobił jakąś stronę na której by były piękne panie i że jeden SMS kosztuje ich 1.50zł i do mnie idzie pewna część marży.Huh Ja nakręcam rozmowę i staram by się klient pisał częściej
Zastanawiałem się na EZO czatem czyli rozwieszam plakaty na przystankach i SMS po 3 zł za jedno pytanie. Czy była by osoba chętna do drobnej pomocy w ogarnięcie i powiedzenie od czego zacząć z czym to sie je i ocenić mój pomysł czy jest jakaś szansa ze to wypali. Dziękuje z góry za odpowiedz.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Mikropołatności SMS Chat - Leaders - 29-09-2016 19:44

Hej, odezwij się do nas Wink

Na https://hotpay.pl właśnie przygotowujemy cały moduł pod czaty sms. Współpraca z nami nie wymaga posiadania działalności gospodarczej.


RE: Mikropołatności SMS Chat - ponczek_zbk - 29-09-2016 20:42

A kiedy moduł będzie gotowy ?


RE: Mikropołatności SMS Chat - Leaders - 29-09-2016 21:15

Prawdopodobnie w ciągu najbliższego miesiąca.


RE: Mikropołatności SMS Chat - ponczek_zbk - 30-09-2016 12:44

Już się zarejestrowałem więc czekamSmile Może ktoś jeszcze da jakieś wskazówki?