Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? (/Temat-SubSMS-Nowa-metoda-na-oszukiwanie-138753)

Strony: 1 2


SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - krutek90 - 29-09-2016 15:35

Witajcie, przeglądając serwis Wykop, natrafiłem na coś takiego:
[Obrazek: 01BPAwk_Hkplyrv6VkAOzkEkn2WvKh6mtHNFcK7A,wat.jpg]

Czyżby ktoś wpadł na nowy pomysł, jak naciągać nieświadome osoby na SubSMS?


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - nicooo - 29-09-2016 15:38

Metoda stara jak świat,problemów można sobie narobić niesamowitych,moim zdaniem temat do zamknięcia bo nie którzy mogą wpaść na podobne pomysły co wiąże się z poważnymi konsekwencjami Smile


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - Hybrid1990 - 29-09-2016 15:41

już 2 lata temu było na forum:
http://zarabiam.com/Temat-Nowy-przekret-SMS-owy-%E2%80%9CMoje-dziecko-wpisalo-zly-numer-telefonu%E2%80%9D-97000


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - krutek90 - 29-09-2016 15:43

Czyli dalej tak działają...


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - Ziomek999 - 29-09-2016 15:46

Potwierdzam, już spory czas temu dostałem podobną jak nie identyczną wiadomość Wink
Jak chcesz spróbuj odpisać i kiedy dostaniesz wiadomość od operatora z kodem będzie może można ustalić jaki to serwis, a oni już może dojdą co ta za użytkownik Smile


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - krutek90 - 29-09-2016 15:47

Niestety to nie ja otrzymałem wiadomość Smile


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - adasiko.94 - 04-10-2016 09:36

Co też ludzie nie wymyślą...


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - hy-ip - 09-11-2016 00:15

Co za debil wymyslil wogole taki hamski sposob naciagania ludzi, z gory stworzonymi uposledzonymi pomyslami jak kogos podejsc zeby wpisal swoj numer. Niedlugo zabiora sie za takiego typu stronki i beda mieli pozamiatane wlacznie z przepadkiem zarobionych w ten sposob pieniedzy Smile


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - Aleksy Zieliński - 09-11-2016 01:22

Ehhh... Nie czaje takich ludzi... Przecież i tak na tym wielkich kokosów nie zbije, a kłopotów co nie miara xd Tak samo konkursy na fejsie z "Wygranym profilem" i podszywanie się pod znane marki... Ehhh Za niedługo będą na ulicy podchodzić, prosić o pożyczanie telefonu i będą sms'y szybko wysyłać i piny zbierać Big Grin Big Grin Big Grin (Czy ja właśnie stworzyłem nową niszę? -.-) xd


RE: SubSMS Nowa metoda na oszukiwanie? - Martin676 - 09-11-2016 02:23

@up, nowej niszy nie pokazales, ale udalo Ci sie rozgryzc jak dzialal "gold-lead" i jak obecnie dziala moneyking Smile