Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adense - rozliczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adense - rozliczenie (/Temat-Adense-rozliczenie-138742)

Strony: 1 2


Adense - rozliczenie - medicpl - 29-09-2016 07:51

Witam
W tym roku wyplacili mi okolo 700zl. Musze rozliczac sie z US? Jezeli tak to wiecie co trzeba zlozyc?


RE: Adense - rozliczenie - Ascoran - 29-09-2016 13:43

Z każdej zarobionej złotówki trzeba się rozliczać...
Wynajem powierzchni reklamowej...


RE: Adense - rozliczenie - krutek90 - 29-09-2016 13:45

Dzierżawa powierzchni reklamowej* Smile


RE: Adense - rozliczenie - medicpl - 29-09-2016 16:59

Podpowie ktos jak mam sie z tego rozliczyc? Do kiedy itp.
Do konca kwietnia nastepnego roku wystarczy ze zloze pit?


RE: Adense - rozliczenie - twardy - 29-09-2016 17:52

Rozliczajac sie z tego tytulu musisz odprowadzac zaliczki. Lepiej idz do US i sie zapytaj.


RE: Adense - rozliczenie - medicpl - 29-09-2016 20:00

A Wy jak się rozliczacie? Nie mam czasu niestety latać po urzędach w tygodniu Smile


RE: Adense - rozliczenie - rachman - 29-09-2016 21:08

Nie masz czasu latać to dzwoń. To co my tu napiszemy (a nie ma sensu przepisywać tego co w innych tematach jest opisane) nie znaczy że Twój urząd tak samo to zinterpretuje. Urzędy mają to do siebie że nawet zdanie KIP potrafią podważać więc czytaj inne tematy i z tą wiedzą dzwoń do swojego urzędu bo tylko to co oni powiedzą jest prawie pewne Wink Nie ważne jak ja rozliczam bo Ty może będziesz musiał inaczej. Poza tym to co opisałeś jest tak lakoniczne że nie da się stwierdzić czy to DG czy najem zwykły więc nie czekaj na konkrety podając minimum info.


RE: Adense - rozliczenie - PanCaro - 30-09-2016 03:17

(29-09-2016 21:08)rachman napisał(a):  jest prawie pewne


Albo niech szuka dobrej księgowej Big Grin

Autorze tematu jak chcesz dobrą księgową to napisz na pw.

Mnie księgowa rozlicza i ogarnia wszelkie PITy.


RE: Adense - rozliczenie - rachman - 30-09-2016 08:32

Księgowa pewniejsza od fiskusa w dyskusji z fiskusem? Dobre beka Ja zawsze piszę "prawie pewne" Wink nawet jak mi w US powiedzą bo już się przekonałem że księgowa kazała mi tak, urzędnik mi powiedział że się zgadza jak księgowa mówi a przy sprawdzeniu inny urzędnik zanegował zdanie obu... także w nieomylność czy to księgowych po których nie raz już poprawiać musiałem czy jakiejkolwiek informacji (prócz pisemnej ORDiN) nie wierzę nigdy do końca. Końcowe zdanie należy do danego urzędnika przed którym się stawiasz a nie do informacji czy księgowej. Niech szuka kogo chce ale musi mieć świadomość że buba i tak może się zdarzyć, życie Wink


RE: Adense - rozliczenie - PanCaro - 30-09-2016 15:25

(30-09-2016 08:32)rachman napisał(a):  Księgowa pewniejsza od fiskusa w dyskusji z fiskusem? Dobre...

Pewniejsza? Niee ale uwierz mi, że na prawdę dużo ogarnia. Rozlicza z organizatorami duże eventy po 200 tys osób - także tam jest spory przepływ $$. Mogę się założyć, że nie każdy urzędas wie tyle co ona.

A wiele rzeczy zależy tylko od urzędasów - jak sobie "wymyślą" i interpretują to co mają przed sobą. Raz trafisz na kur**** urzędnika a raz na normalnego i przyjaznego. Zawsze temu pierwszemu zależy, żeby pokazywać się w całym urzędzie "ile to on potrafi".