Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 02-10-2016 10:41

No to trzeba zrobic tak żeby działała Big Grin

Vasaki zainstalowałem to all in one seo pack i chyba jest to uboższe niż Yoast Seo?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 02-10-2016 11:15

Jest, ale i wszystkich fukncji z niego nie uzywam.
Najwazniejsze to optymalizacja poszczegolnych (Wszystkich) postow pod katem seo, meta itp.

Przeciez sam wpisow nie bd nam umieszczal xD


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 02-10-2016 11:44

Kilka kwestii.

1. Ruszyłem ze stroną, ogólny download (wszystkiego po trochu) i pytanie, jakies pierwsze kroki powinienem poczynić? Jakieś dodanie mapy strony? Jakieś pingowanie postów czy coś? Nie napisałeś tego (przegapiłem może?), jakie powinny być pierwsze kroki, czy dodawać gdzieś tam do tych indeksó google (nie znam się, a chciałbym to poznać od podstaw).

2. Czy jeśli wyślę Ci post napisany na mojej stronie na PW, ocenisz go pod względem właśnie SEO itd itp. Ogólnie co zmienić, czego nie robić, co wywalić, co dodać?

Te dwie rzeczy są mi potrzebne. 1-sza dla pewności że z moją strona wszystko ok, że wszystko mam zrobioe ok, teraz tylko cierpliwie czekać i postować (wcześniej miałem 2 strony, coś ta dodawałem do jakichś indeksów itd itp, ale nic mi to nie pomogło, po roku nie wybiłem się nawet do 10 strony google, czyli coś robiłem źle) Druga potrzebna mi po to by mieć pewność że posty są ok i że nie tracę czasu.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 02-10-2016 12:10

(02-10-2016 11:15)vasaki napisał(a):  Jest, ale i wszystkich fukncji z niego nie uzywam.
Najwazniejsze to optymalizacja poszczegolnych (Wszystkich) postow pod katem seo, meta itp.

Przeciez sam wpisow nie bd nam umieszczal xD
@[vasaki]
Krystian, a jak wielkie znaczenie w kontekście całego projektu ma fakt używania przez ciebie wp i wspomnianych w pierwszym poście wtyczek? Pytam gdyż chciały wykorzystać twój tutorial (choć bardziej pasuje słowo "inspirować"), do pozycjonowania swoje strony z contentem adult (ero)Lol. Biorę pod uwagę, że muszę bardziej uważać w socialach aby uniknąć blokady za treści. Jednak odnośnie wstępnego pytania, to serwis mam postawiony na dedykowanym skrypcie, więc tutaj użycie tych wtyczek jest niemożliwe. Tak więc jak pominę ten krok, to będzie miało to diametralne znaczenie na efekt końcowy? Czy jednak lepiej od razu poszukać alternatywnych rozwiązańSmile?

Pozdrawiam


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 02-10-2016 13:41

Linkowania wewnetrze, optymalizacja pod katem wyszukiwania i takie tam.
Wszystko jestes w stanie osiagnac recznie, a jezeli skrypt jest dopracowany to tak naprawde nie bd potrzeby Smile

(02-10-2016 11:44)milosz998 napisał(a):  Kilka kwestii.

1. Ruszyłem ze stroną, ogólny download (wszystkiego po trochu) i pytanie, jakies pierwsze kroki powinienem poczynić? Jakieś dodanie mapy strony? Jakieś pingowanie postów czy coś? Nie napisałeś tego (przegapiłem może?), jakie powinny być pierwsze kroki, czy dodawać gdzieś tam do tych indeksó google (nie znam się, a chciałbym to poznać od podstaw).

2. Czy jeśli wyślę Ci post napisany na mojej stronie na PW, ocenisz go pod względem właśnie SEO itd itp. Ogólnie co zmienić, czego nie robić, co wywalić, co dodać?

Te dwie rzeczy są mi potrzebne. 1-sza dla pewności że z moją strona wszystko ok, że wszystko mam zrobioe ok, teraz tylko cierpliwie czekać i postować (wcześniej miałem 2 strony, coś ta dodawałem do jakichś indeksów itd itp, ale nic mi to nie pomogło, po roku nie wybiłem się nawet do 10 strony google, czyli coś robiłem źle) Druga potrzebna mi po to by mieć pewność że posty są ok i że nie tracę czasu.

To dziennik/poradnik Smile
Wlasnie dlatego powstaje ^^
Wszyscy juz wyprzedzaja wszystko do przodu Smile
Wszystko o czym piszesz, pojawi sie na pewno nie mniej jednak jak widzisz jeszcze nie teraz Smile
Powstaje miedzy innymi dlatego ze za duzo takich wlasnie pytan, za duzo odpowiedzi na nie za kazdym razem zamiast szukania Smile
Rozumiem ze chcial bys cos zrobic szybciej.
Jak widzisz ja nie Smile Robie bardzo powoli, w wolnym czasie Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 02-10-2016 14:29

Jasne. Nie wyprzedzam. Myślałem po prostu ze to pominąłeś ze względów na jakas oczywistość czy coś. Fajnie ze będzie.

Znajdziesz czas by ocenić to co zrobiłem dotychczas? Nie mam pewności czy w ogóle dobrej tematyki sie podjąłem i czy robię to tak jak trzeba.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 02-10-2016 16:32

Kazdy uczy sie na bledach a ja nie jestem zadnym guru Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - milosz998 - 02-10-2016 16:54

Oczywiście, ale wiedze masz i mysle ze rozpoznasz od razu bledy popełnione przez amatora.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - ScroX - 02-10-2016 17:35

(02-10-2016 16:54)milosz998 napisał(a):  Oczywiście, ale wiedze masz i mysle ze rozpoznasz od razu bledy popełnione przez amatora.

A Ja Ci polecam pracować samemu.. dużo więcej i szybciej się nauczysz.. sam musisz mieć własną wizję na wszystko co robisz... Opinie innych nie są Ci do niczego potrzebne.. wszystko co ważne znajdziesz na forum lub w internecie Wink


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - albercig - 02-10-2016 18:56

Kiedy strona ruszy?

faniresidentevil.pl
Domena jest utrzymywana na serwerach nazwa.pl