Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Lerum - 04-02-2018 16:41

(04-02-2018 16:15)Hoolig4n napisał(a):  @[Lerum] Hitleap jeszcze działa? Big Grin Podobno z rok temu już było martwe Big Grin

Nie wiem, czy działa, ale mam ku temu mocne wątpliwości. Jakoś pół roku użyłem pod YT i nic nie przybyło z wyświetleń. Ba, zniknęła mi prawie połowa wcześniejszych Big Grin

Temat z Hitleap w nazwie zacytowałem ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzi Vasakiego, a drugi link to dokładne wyjaśnienie tego, o czym mówi Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Hoolig4n - 08-02-2018 01:03

@[Vasaki] Fanpage trzymałeś na swoim prywatnym koncie fb?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 09-02-2018 11:16

To i ja zapytam. Jak miałem zaindeksowaną stronę, już był ruch z wyszukiwarki, a teraz sprawdzam to pod frazą site:mojastrona.pl nie ma żadnego wyniku, to oznacza ban od google? Czy może stronę jakimś cudem wyindeksowałoJerk2?
Jeśli ban, to jest jakaś szansa na powrót, czy lepiej dać sobie z tą domeną spokój?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-02-2018 11:22

Ostatnio szedl filtr na strony, stracilem jedną...
Reszta przezyla bo byla juz wczesniej poprawiona i przygotowana na takie akcje jak thin content.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 09-02-2018 11:28

@[Vasaki] ale to mówiąc w prost: strona stracona czy coś można jeszcze podziałać by ją przywrócićTongue? Bo ta moja strona to była i tak nisko w google i dopiero teraz chciałem się za nią wziąć porządniej.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-02-2018 11:29

Jasne ze mozna Big Grin
Wiele osob jest zdania ze zafiltrowana strona nawet po odzyskaniu nie bedzie mogla wrocic na stare pozycje.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - radek0389 - 09-02-2018 11:44

Dobra, to wrzucę ją ponownie do zaindeksowania i dodam ją do search console, żeby ewentualnie dostać info, co jest nie tak, bo nawet nie wiem czym strona podpadłaSmile.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Arhard - 09-02-2018 18:13

(27-01-2018 16:35)Vasaki napisał(a):  Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.
Jestem za! Pewnie jak większość osób czytających ten dziennik Wink Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Elton - 10-02-2018 17:23

Cytat:Jeżeli jesteście zainteresowani większym poradnikiem na temat tego jak stworzyć swój własny sposób na indexowanie linków z jednoczesnym ich bostowaniem to prosił bym o taką informację w tym temacie.

No ba! Czekam Smile
Dzięki za ten,dużo pomógł w postrzeganiu całości


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - mix124 - 26-02-2018 21:54

Czy na podstawie tego poradnika da sie jeszcze coś mocnego zbudować? czy są juz inne sposoby/techniki?