Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 26-03-2017 20:24

@[rcielak] Mam nadzieje, ze to nie do mnie bo nie param sie zarabianiem Polskim trafficu Smile
A juz na pewno nie na umierajacych premium sms Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - rcielak - 28-03-2017 08:08

Wiem, że to nie ty Smile Strona z tego wpisu(jak jeszcze działała) była po prostu stroną na 100% opartą o ten poradnik włącznie z theme.

SMS PREMIUM umierają już kilka ładnych lat i jakoś nie mogą umrzeć Big Grin


[Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Lerum - 28-03-2017 09:52

(28-03-2017 08:08)rcielak napisał(a):  Wiem, że to nie ty Smile Strona z tego wpisu(jak jeszcze działała) była po prostu stroną na 100% opartą o ten poradnik włącznie z theme.

SMS PREMIUM umierają już kilka ładnych lat i jakoś nie mogą umrzeć Big Grin


Widziałem już kilka stron z takim samym theme i krok-w-krok taką samą strategią SEO jak w tym poradniku.
Ktoś po prostu poszedł na łatwiznę i skopiował wszystko co było tu w poradniku. Vasaki raczej by trochę pozmieniał stronę jakby coś takiego realizował + sposób promocji tej stronki nie jest w stylu Vasakiego. On ma już kasę i stawia na budowanie dochodu pasywnego, a nie szybkie akcje i skoki, żeby zarobić na szybko przez takie oszukiwane akcje. Dobrze myślę?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - djtasior - 06-04-2017 22:31

Raczej dobrze Big Grin Krystian potrafi myśleć Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 07-04-2017 08:08

@[djtasior] Dzięki Tomek Big Grin
Jak tam budowanie zaplecza Big Grin?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - djtasior - 07-04-2017 10:19

powoli mi to idzie przez brak czasu Big Grin internetowe biznesy delikatnie odstawiłem Big Grin
ale muszę się pochwalić, do sklepu stacjonarnego zamówiłem 100 par butów Adidas 2


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - nykkusek - 22-05-2017 15:36

Fotki umarły, @[vasaki] pewnie nie masz ich na dysku nie? Sad


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - lukaswu - 19-07-2017 14:41

Ktoś ma tak że nie wczytują się obrazki wyróżniające we wpisach?? Bo u mnie właśnie nie działają może to wina WP Smush? Ale jak wyłączam tą wtyczkę to nadal nie dodają się w ogóle do wpisów tylko jako galeria grafiki ale wtedy są widoczne we wpisach, a na głównej już nie ;/

edit. problem rozwiązałem Wink
Pomógł punkt7 dodanie kodu Wink
http://www.seowordpress.pl/7-czestych-problemow-z-wordpressem-i-rozwiazania/


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - rafcio126 - 20-07-2017 13:59

@vasaki ile udało Ci się zarobić na tej niszy z tego poradnika? Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Resk - 22-11-2017 13:16

(30-09-2016 23:22)wilksystemu napisał(a):  
(30-09-2016 06:20)vasaki napisał(a):  Dzień Trzeci Smile



Każda strona z social media linkuje do strony głównej czyli faniresidentevil.pl ale linkują też między sobą Smile

Kolejno pójdzie wheel Smile
I tak sobie mysle ze ja zajme sie chyba narazie wewnetrzna czescia a z czasem @[Klin] (ew. razem zajmiemy sie zewnetrzna) Smile
[Obrazek: 4e5c3500b2e14419bea9e90562695006.png]
Wybaczcie nie jestem mistrzem painta Big Grin a sam schemat jest bardzo ogolny, serwisy ofc pewnie ulegna zmianie a same w sobie bd podlinkowane juz programami.
Wszystko zostanie rozpisane tak, że spokojnie Smile

Socjal Media-Coś pięknego,Stado Bizonów z wszystkich zakątków się zleci. Wyobraź sobie jak wszystko uruchamiasz naraz strona zasypana.facepalm

Jeśli chodzi o te sociale, to mogę rejestrować wszystkie na głównego maila z [email protected] czy lepiej założyć fikcyjnego? Czy to nie ma żadnego znaczenia?