Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DonColone - 29-01-2017 22:34

Dobry hosting z autoinstalacją skryptów, instalujesz wordpressa i masz coś w rodzaju kreatora online. Wystarczy że znajdziesz dobry poradnik o wordpressie a reszta pójdzie już z górki Wink

Wysłane z kosmosu


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Anett1990 - 29-01-2017 22:43

@up dobry hosting polecisz jakis Wink?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - kamilwegrzynski - 29-01-2017 23:28

Ile czasu przed premiera gry najlepiej skończyć pozycjonowanie tym sposobem ?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DonColone - 30-01-2017 01:10

(29-01-2017 22:43)Anett1990 napisał(a):  @up dobry hosting polecisz jakis Wink?
Korzystam już od jakiegoś czasu z hostingu oferowanego przez zenbox i nie mam mu nic do zarzucenia. Dobre są jeszcze mintshost oraz hekko. A z darmowych mogę polecić hostinger, niestety na nim przy przekroczeniu limitu obciążenia cpu strona zostaje wyłączona na 24h więc do większego ruchu się nie nadaje.

Wysłane z kosmosu


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - WhiteNigga - 30-01-2017 01:46

Z darmowego hostinger? Przecież jak 10 osób ci wejdzie w jeden dzień to zablokują stronę xd
Z darmowych keex.pl na start najlepszy bije nawet niektóre płatne. Tylko ze tam musisz sam juz wrzucić pliki.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - DonColone - 30-01-2017 02:55

Mi zawsze hosting padał wtedy gdy w ciągu godziny weszło koło 25-30 osób, dlatego tak jak pisałem jako darmowy, jest na naprawdę mały ruch :/

Wysłane z kosmosu


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Chada - 30-01-2017 13:48

Mam pytania:
- Jak często polecasz tworzyć blogi/fora? 1 blog na X dni?
- W tych blogach Ty linkujesz zdjęcia do własnej strony - ale do tagów, można je linkować po prostu do strony głównej?
- Polecasz te blogi linkować GSA z prywatnymi listami?
- Jak mogę sprawdzić moc backlinku?


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 30-01-2017 15:13

Bierzesz pozycjonowanie zbyt schematycznie Big Grin
Jest tyle mozliwosci pozycjonowania ile branż stron i typow stron pozycjonowanych Big Grin

Mozesz stworzyc i 200 linków z 200 domen w ciagu jednej godziny i podlinkowac to dodatkowo 2000 linków. Tylko pytanie czy twoja strona jest na tyle stabilna i dobrze podlinkowana ze wytrzyma taki proces.

Drugiego pytania nie zrozumialem

GSA na pierwszy tier? /szok

To czy link jest dla nas korzystny zalezy od wielu czynnikow, spamcore, tf, da, cf, pa, czy jest to link ukryty pod zdjeciem czy moze pod contentem, czy jest to direct itp.

Mowie, zbyt ogolnie i schematycznie Big Grin

Poza tym dodatkowa informacja jest taka, ze nie poswieciles chwili na poszukanie informacji ktorych szukasz.
A bez tego bedzie ci baaardzo ciezko Big Grin
1 zdanie w google
http://www.blog.gdaq.pl/2010/06/jak-sprawdzic-wartosc-linka/

Całą reszte tez w pierwszych wyswietlanych tematach znajdziesz w google (nie podam bo to konkurencyjne fora Smile )


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Chada - 30-01-2017 15:23

Chciałbym robić T2 i T3 w GSA.
Co do drugiego pytania to po kliknięciu w obrazek w moim poście przenosi do strony głównej a u Ciebie tutaj: http://faniresidentevil.pl/tag/resident-evil-7-pc-torrent/

Pisałem wielokrotnie na GG żebyś mi sprawdził to nie Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - dulczas - 30-01-2017 15:40

Moim zdaniem powinieneś napisać coś więcej o serpyou i było by idealnie jeśli masz chęci jeszcze oczywiście. Osobiście mi to nie działa. Mam domenę (wiek- tydzień - może to przyczyna) dodałem domenę w serpyou, dałem kaywordy (właściwie to mam podać z głowy o tematyce niszy czy jakieś identyczne jak mam podane w szablonie, czy te ze wpisów?) i nic mi nie wyszukało.

Ranking URL mam ciągle: n/a
Pozycja, itd: -
W dwóch jest podane Volume cokolwiek to jest.