Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - paweuq - 19-12-2016 21:07

TF wpływa jakoś na pozycje? Mam stronę która ma lepsze wszystkie "cyfry" jednak jest niżej niż konkurencja, jedynie domena jest starsza


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 19-12-2016 21:44

@[paweuq] Treść, linki, linkowanie wewnętrzne, naturalność Smile Dużo rzeczy bierze udział w pozycji naszej strony.


DZIEŃ 19

Dzisiejszy dzień był dniem trochę dla was Smile
Efektem tego jest powstanie kilku projektów i rozpoczęcie ich realizacji u 7 osób Smile
Życzę chłopaki wam wytrwałości bo efekty z pewnością się pojawią Smile

No ale wracając do tematu dziennika.
By naturalniej wyglądały całe profile dostały nazwy losowe generowane na podstawie {Random|Random1}

Jest jeszcze troche, jak ktoś chce to PW, reszte wrzuce jutro Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - hangarnabronie - 19-12-2016 22:16

Konkretnie wypozycjonowane w google! Wpiszę jakąkolwiek frazę związaną z REVII to wyskakuje mi Twoja strona w TOP10.
Bardzo dobry i przydatny poradnik!


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 19-12-2016 22:21

@[hangarnabronie] Zeby nie było Big Grin dziekuje za miłe słowa Big Grin
A tutaj serpy (słowa kluczowe)
Więkoszość już w top1 Smile

[Obrazek: 93a9bcc7e6ec4d62ae30ce5f0a4d7103.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - RemoverPL - 20-12-2016 11:43

Świetny dziennik, właśnie uczę się SEO na jego podstawie. Dzięki za tyle przydatnych informacji Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 20-12-2016 17:11

DZIEŃ 20

Tym samym zbliżamy się do końca tego dzienniko-poradnika.
Swoją decyzję argumentuję wysoką pozycją pod słowami kluczowymi związanymi z Resident Evil 7 oraz Resident Evil Ostatni Rozdział.

Podsumowanie:
Strona powstała pod koniec września i była cyklicznie linkowana, modernizowana czy optymalizowana przez 20 dni Smile
Wszyscy dobrze wiemy, że w tym wypadku długość procesu wynikała z mojego braku czasu lub zwyczajnego lenistwa Smile
Nie mniej jednak osoby powielające moje ruchy potrafiły wykonać 14 dni mojej pracy w kilka godzin, odnosząc tym samym podobne rezultaty Tongue
W ciągu tych 20 dni miałem okazję przedstawić wam jedną z opcji wybicia własnej strony bez używania usług z zewnątrz z dobrymi wynikami.
Cieszę się z faktu iż wielu z was wypozycjonowało swoje pierwsze strony by czerpać z nich korzyści, a zmotywowani wynikami postanowiliście tworzyć nowe.
Z wyników, które wysyłacie mi w wiadomościach prywatnych oraz na GG jestem personalnie dumny i bardzo szczęśliwy kiedy widzę, że i wy sie cieszycie Smile

Na koniec dodam jeszcze kilkanaście miejsc w których umieściłem informację dotyczącą bloga Fanów Resident Evil:
Dziękuję, że mogłem dla was redagować ten dziennik i całego bloga.
Na dzień dzisiejszy prace uważam za zakończone Smile
W styczniu pojawią się ew. informacje o profitach (pierwszy lead już był ^^).
Jeżeli poradnik był dla was wartościowy to zapraszam do podzielenia się opiniami w temacie!

I dla przypomnienia jeszcze raz pozycja fraz Resident Evil 7 (Gra) i Resident Evil Ostatni Rozdział (Film):
[Obrazek: 93a9bcc7e6ec4d62ae30ce5f0a4d7103.png]

P.S. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że jeżeli wyrazicie taką chęć to mogę zredagować podobny temat tym razem z wybijaniem strony pod intenational strikta pod sieci CPA.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - unforgivable - 20-12-2016 17:23

@up
Wielki szacun za dziennik, chętnie będę śledził kolejny o którym piszesz ;-)

Wysłane z mojego HONOR 8 przy użyciu Tapatalka


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Nymeb - 20-12-2016 17:31

Dzieki Vasaki za wszystko Big Grin i świetny jest ten pomysł z założeniem strony pod international target. Jestem w 100% za.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - jarekxD - 20-12-2016 18:15

Cytat:P.S. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że jeżeli wyrazicie taką chęć to mogę zredagować podobny temat tym razem z wybijaniem strony pod intenational strikta pod sieci CPA.

Dawaj, dawaj Cool


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - GelO - 20-12-2016 20:23

Dziękuję bardzo, dziennik bardzo mi pomógł i otworzył oczy na różne aspekty! To dzięki Tobie stworzyłem nową stronę (nisza inna niż opisujesz) i samo działanie staram się powielić! Smile Fakt faktem kilka pytań i niejasności jest, ale mam nadzieję, że wkrótce otrzymam odpowiedź na gg i zostaną one rozwiane Smile
Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejny dzienniko-poradnik! Smile
PS. Nie ukrywam, że interesują mnie też profity (nie mam zamiaru zaglądać nikomu w portfel- czysta ciekawość), ale to Twoja decyzja i jaka będzie taką szanuję Wink