Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik/Tutorial] Search Engine Optimization (SEO) by Vasaki 2021 (/Temat-Dziennik-Tutorial-Search-Engine-Optimization-SEO-by-Vasaki-2021-138720)



RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 24-10-2016 21:06

Zalezy gdzie Big Grin
Tutaj troche eksperymentuje ze wszystkim Tongue


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - xOceanFirex - 24-10-2016 22:56

Za wpis przy okazji dnia 11 szacun Wink
Nie znałem tego spinera i musiałem sobie napisać swój Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 25-10-2016 13:09

Taka ciekawostka Tongue
Moze keyword troche zawiły ale przynajmniej logiczny xD
[Obrazek: 068893e913dd430e9591a8ef2308bb4d.png]


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Fergussson - 25-10-2016 14:02

Dla chcących pobrać z torrentów keyword idealny. Gratulacje i oczywiście wielkie dzięki za cały dziennik Big Grin


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - master4 - 25-10-2016 20:57

Jeszcze podbij chomikuj i peb + inne Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Bazor - 26-10-2016 13:35

Albo po prostu wpisz "warezy" jako ogólny temat, jak dla mnie często używam tego określenia


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Radvaron - 09-11-2016 04:04

Od ostatniego postu minęły 2 tygodnie, przydałyby się jakieś nowe wpisy.


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-11-2016 08:32

Osoby które śledzą czat, wiedzą iż jestem bardzo zajęty ostatnio.
Masa nauki w związku z nową służbą, więc przykro mi @[Radvaron] ale nie mam czasu ostatnio by siedzieć i coś robić ręcznie.

Jeżeli jesteście zainteresowani to moge ustawić kampanię w programie i wybić sobie szybko mikronisze nie mniej jednak wolał bym wam wszystko opisywać, a na to czasu niestety brakuje. Smile


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - NeedDolar - 09-11-2016 11:32

Vasaki lepiej wolniej, ale z tłumaczeniem krok po kroku Wink bo wydaje mi się, że taka była intencja? ;>


RE: [Tutorial] Czyli wybijamy Resident Evil VII: Biohazard by Panda - Vasaki - 09-11-2016 12:16

@[NeedDolar] Dokładnie Smile

Poza tym przez ten okres w miare ladnie na niektorych keywordach powybijalo ^^
Teraz przydalo by sie troche artykułów, ew wymian linków itp.
Ale niestety, aktualnie zajmuje sie ciaglym wybijaniem 2 sklepów, dodatkowo mam bardzo duzo nauki (nie, nie do szkoly xD), tak wiec czasu nie za wiele.
Jezeli bd po premierze to tez nic sie nie stanie bo nie jest zamyslem zarabiac na tym.