Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Like Jacker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook Like Jacker (/Temat-Facebook-Like-Jacker-138710)

Strony: 1 2


Facebook Like Jacker - Manderigon - 28-09-2016 13:20

1.Nazwa przedmiotu: Facebook Like Jacker
2.Opis przedmiotu: Zdobywaj polubienia w pełni automatycznie! Skieruj ruch na stronę, na której uruchomiony jest skrypt i patrz jak polubienia wpadają na twoją stronę na facebooku! Skrypt działa również na urządzeniach mobilnych.
3.Zdjęcia: Brak
4.Kontakt: PW
5.Cena: 70zł (Pozostało 9/10 sztuk)
6.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal

Prezentacja skryptu:
http://manderigon.pl/download/jack.mp4


RE: Facebook Like Jacker - makecash - 28-09-2016 21:16

Jak na to FB? Podobno cofają like lub usuwają FP. Podobno jest to wykrywalne i nie idzie już tak łatwo jak dawniej....


RE: Facebook Like Jacker - Tochkan - 28-09-2016 21:23

Autorski skrypt?


RE: Facebook Like Jacker - ShuQi - 28-09-2016 21:34

Ten skrypt widzialem tutaj na forum (jakiś czas temu, nawet pisałem w tym temacie więc dla wytrwałych szukajcie w moich postach/profil) za sporo sporo niższą cenę.

Dlaczego radzę uważać? Za około 10$ dolarów można było kupić takie "cudo" na TRZY DOWOLNE STRONY.
Tak jak pisał "makecash" jeżeli tylko FB to wykryje(a to dzieje sie szybko) banują tą strone(fb), like cofane są i tyle z tego Wink


RE: Facebook Like Jacker - Manderigon - 28-09-2016 22:38

@[makecash] Skrypt nie jest wykrywalny, jest to symulacja kliknięcia, więc wykrycie jest niemożliwe.

@[Tochkan] Skrypt jest autorski.

@[ShuQi] Skrypt napisałem ja i jest on tanszy niż skrypty konkurencji. Do tego możesz go dowolnie konfigurować.


RE: Facebook Like Jacker - Mauorycy - 28-09-2016 23:02

(28-09-2016 22:38)Manderigon napisał(a):  @[makecash] Skrypt nie jest wykrywalny, jest to symulacja kliknięcia, więc wykrycie jest niemożliwe.

@[Tochkan] Skrypt jest autorski.

@[ShuQi] Skrypt napisałem ja i jest on tanszy niż skrypty konkurencji. Do tego możesz go dowolnie konfigurować.

Bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń nie ma szans, żeby na dłuższą metę to działało.
Jaki likejacker by nie był to tak czy siak wyskoczy po jakimś czasie potwierdzenie kliknięcia albo fanpage zostanie wycofany z publikacji...bo aktualnie nikt nic konkretnego nie wynalazł, jeżeli chodzi o ominięcie algorytmów fejsa pod tym względem...Jedyną opcją jest podbijanie takimi skryptami fp 50k+, wtedy działa to bez zarzutu Smile
Symulacja kliknięcia w coś co leży po stronie Facebooka jest wykrywalna jak najbardziej, nie takie rzeczy fejs wykrywa Smile


RE: Facebook Like Jacker - Manderigon - 29-09-2016 06:20

@[ShuQi] Mój skrypt możesz postawić i na 50 stronach (;

@[Mauorycy] Potwierdzenie wyskakuje w momencie, gdy jedna osoba kliknie za dużo razy przycisk lubię to, a u mnie klikasz go tylko raz, potem znika. Nie ma szans na wykrycie symulacji, bo nic nie dzieje się po stronie Facebooka, poza naturalnym kliknięciem w przycisk lubię to.


RE: Facebook Like Jacker - maniek250 - 29-09-2016 15:32

(29-09-2016 06:20)Manderigon napisał(a):  Nie ma szans na wykrycie symulacji, bo nic nie dzieje się po stronie Facebooka, poza naturalnym kliknięciem w przycisk lubię to.
Naturalne kliknięcie to jest jak lajkujesz strone będąc na facebook.com Wink

Z tego co dobrze pamiętam kiedyś takim sposobem szło nabić max 400 lajków dziennie jak więcej to lipa fejs wszystko cofał itd. możliwe że teraz jest jeszcze gorzej. Może na dniach zrobie testy na swoim skrypcie ale lepiej zrobie tak że fp do lajkowania będzie sie losował spośród kilku mniejsza szansa na wpadke Big Grin


RE: Facebook Like Jacker - Manderigon - 29-09-2016 20:09

@[maniek250] Czyli wszystkie widżety, które są dodawane na stronach np. z artykułami są nienaturalne? Użytkownik nie może polubić FP z poziomy strony innej niż facebook? Wink


RE: Facebook Like Jacker - maniek250 - 30-09-2016 06:15

@up Nigdzie nie napisałem że nie może, może po to są widżety, ale jeśli wszystkie lajki dla fp pochodzą z widżetu a nikt nawet na ten fp nie wszedł myśle że wtedy fejs może sie zacząć przyglądać.