Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Crausher - 06-10-2016 16:17

Ładnie ładnie Big Grin Ile czasu poświęcasz dziennie na PPI ?


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Gratsy - 06-10-2016 16:19

Dołączam sie do pytania @Up. Będę obserwować; )


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 06-10-2016 17:41

Aktualnie jakieś 30min dziennie na wstawienie postów na stronę i takie małe promowanie. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 07-10-2016 08:20

Dzień 10

Cześć! Dziesiąty dzień i znowu całkiem fajne zarobki na PPI. Ale trochę martwi mnie fakt, że z dnia na dzień przy moich najlepszych niszach spadają pobrania, codziennie o kilka mniej, ale za to nowe zaczynają powoli zarabiać i nie jest najgorzej. Smile Ile zarobiłem? 10 dnia nie udało się przebić progu 5 dolarków, ale niedużo brakowało, więc uznaje ten dzień za udany. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller - $4,62
FireSub - $0

Cel: $47,33/$100


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 07-10-2016 12:22

Dzieje się, dzieje! Na FireSub mi nie szło, więc założyłem konto na subservices.pl i co? Wstawiłem dosłownie jeden link i miałem ponad 600 wejść, 6 aktywnych odnowień i UWAGA - jeden lead!! Może dla niektórych może wydać się śmieszne, ale jestem bardzo happy! Nie mogłem nigdy tego rozkminić, a tutaj taka niespodzianka.

[Obrazek: 46piq]


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - aero2 - 07-10-2016 12:37

@[Grubykesz]
Może dlatego, że Subservices liczy też puste leady, a FireSub nie?


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 07-10-2016 12:53

(07-10-2016 12:37)aero2 napisał(a):  @[Grubykesz]
Może dlatego, że Subservices liczy też puste leady, a FireSub nie?
Całkiem możliwe, ale ogólnie fajnie, że wpadł ten lead. Zawsze to jakaś motywacja do dalszej pracy w tym kierunku. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 08-10-2016 15:24

Dzień 11

Co nowego u mnie? Dodane nowe posty na stronę, małe promowanie. Jeśli chodzi o zarobki to podobnie jak i w poprzednie dni - mało zabrakło i było by 5 dolców, ale i tak jestem zadowolony. Smile Wpadł mi także pierwszy lead na subsms i porzuciłem aktualnie firesub na rzecz subservices, jednakże nie będę się bardzo skupiał na tym serwisie, wolę więcej czasu poświęcić na PPI. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller -$4,78
SubServices - 1,5zł

Cel: $52,11/$100


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - ErgePL - 09-10-2016 03:14

No mi podoba się ten dziennik - sam gdzieś tu mam swój, będę zaglądał regularnie. Wink

Ja osobiście też bawiłem się w PPI, ale bardziej jako dorabianie bo PPA jak dla mnie zawsze zostanie nr. 1 ze względu na zarobki jakie miałem. Big Grin
Wystarczy trochę pomyśleć, a pieniądze przychodzą same.

Co do SubSMS ja nigdy nie miałem do tego głowy i jedynie to chyba 30 zł zarobiłem na hotcashu na samym spamie po grupach na facebooku. Dla mnie to było marnowanie czasu bo dziennie robiłem więcej przy Subach niż przy PPA i codziennie zawsze coś wpadało na FireCashu, a na Subach jak zwykle NIC. Jerk2

Poczytaj sobie trochę o PPA jak chcesz - może Ci się spodobać, tak jak mi. Wróciłem po ponad półtora roku i wystarczył mi tydzień na ogarnięcie stron i wkręcenie się w to, jeden dzień film stał na YouTubie i już mam 1,61$ na koncie. Stara miłość nie rdzewieje!

Jeśli chodzi o dzień 10 to Ci powiem z autopsji, że nawet najlepsza nisza kiedyś się wypali i nigdy nie będzie żyłą złota. Zarobiłem w ciągu miesiąca prawie 700$ i tak zostało - nic nie robiłem. Następny miesiąc trochę ponad 450$, następny już około 250$. Potem musiałem dodawać nowe bo te się wypaliły i coraz to mniej zarabiałem.

Także się nie dziw jak jakaś najlepsza nisza po jakimś czasie zacznie przynosić coraz to mniejsze dochody gdyż jest to naturalne i jest też "urokiem" zarabiania w ten sposób. Wink

Życzę jak najlepszych zarobków, jak będziesz miał jakieś pytania to pisz śmiało - postaram się Ci pomóc!

Pozdrawiam! Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 09-10-2016 10:12

Dzięki bardzo! Chyba póki co pozostanę przy PPI, ale skoro mówisz, że na firecashu da się zarobić fajne pieniądze, to chyba będę musiał to sprawdzić i stworzyć kolejną stronę właśnie pod PPA. Zaraz poczytam o co dokładnie tam chodzi i jakie stawki oferują. Smile

Dzień 12

Siemanko. No to czas na małe podsumowanie dwunastego dnia - nie zrobiłem kompletnie nic tego dnia, ponieważ praktycznie cały dzień nie było mnie w domu, potem wieczorkiem oglądałem meczyk i tak wypadło. Ale i tak jak do tej pory jest to mój najlepszy dzień, jeśli chodzi o PPI i ogólnie zarobki w internecie. Ile zarobiłem? Równiutko osiem dolarów co jest do tej pory moim rekordem i jestem bardzo zadowlony, bo taka dniówka dla mnie to już coś. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller -$8
SubServices - $0

Cel: $60,11/$100