Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - master4 - 14-11-2016 21:49

Gruby powoli do przodu Smile u mnie też zarobki siadły ale brak czasu nie pozwala działać.
Wiadomo, że im więcej autor tego dziennika będzie miał blogów, dbając o niej to zarobki będą kilkakrotnie większe Smile Gdyby miał z 10 blogów to z ~40$ dziennie by wpadało Smile Po prostu trzeba robić swoje!


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 14-11-2016 23:09

(14-11-2016 21:49)master4 napisał(a):  Gruby powoli do przodu Smile u mnie też zarobki siadły ale brak czasu nie pozwala działać.
Wiadomo, że im więcej autor tego dziennika będzie miał blogów, dbając o niej to zarobki będą kilkakrotnie większe Smile Gdyby miał z 10 blogów to z ~40$ dziennie by wpadało Smile Po prostu trzeba robić swoje!

Wiadoma sprawa, może kiedyś się będzie zarabiało te $40 dziennie. Big Grin


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 15-11-2016 08:40

Dzień 49

Skończył się weekend i wszystko trochę siadło, ale w sumie nie jest najgorzej. Wink Sprawa z wyświetleniami na blogu wygląda nieciekawie, bo lekko ponad 800 ich było wczoraj. Ilość leadów? Całkiem dobra, nie zanotowałem jakiś znaczących spadków - wiadomo, że mniej niż w weekend ale i tak jest okey. Zarobione ponad cztery dolarki i póki co nie ma co narzekać. Smile

Zarobki: $4,3

Cel: $101,19/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Nymeb - 15-11-2016 18:02

Mam pytanie odnośnie bloga - dodając same posty, nie znając się za bardzo na SEO idzie jako tako wybić blog na zwykłym bloggerze? Czy nawet dodając te 2-3 posty dziennie przez załóżmy miesiąc i mając te ~60 postów możemy liczyć na jakieś wyświetlenia czy bez reklamowania taki blog będzie gdzieś w czarnej dziurze i nikt na niego nie wejdzie?


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - iPlusOfficial - 15-11-2016 18:18

(15-11-2016 18:02)Nymeb napisał(a):  Mam pytanie odnośnie bloga - dodając same posty, nie znając się za bardzo na SEO idzie jako tako wybić blog na zwykłym bloggerze? Czy nawet dodając te 2-3 posty dziennie przez załóżmy miesiąc i mając te ~60 postów możemy liczyć na jakieś wyświetlenia czy bez reklamowania taki blog będzie gdzieś w czarnej dziurze i nikt na niego nie wejdzie?

Dodaj posta, otaguj i sprawdz czy będą wyswietlenia Lol


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 15-11-2016 18:30

(15-11-2016 18:02)Nymeb napisał(a):  Mam pytanie odnośnie bloga - dodając same posty, nie znając się za bardzo na SEO idzie jako tako wybić blog na zwykłym bloggerze? Czy nawet dodając te 2-3 posty dziennie przez załóżmy miesiąc i mając te ~60 postów możemy liczyć na jakieś wyświetlenia czy bez reklamowania taki blog będzie gdzieś w czarnej dziurze i nikt na niego nie wejdzie?

Powiem Ci tak - jakieś wyświetlenia bankowo będą, ale na początku może być jakaś minimalna ilość. Polecam zrobić kilka filmików, wrzucić na YT i na początek stamtąd brać ruch, a później to już powinno się samo rozkręcić. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 16-11-2016 08:18

Dzień 50

Cześć wszystkim! W ostatnie dni odpuściłem trochę blogi i zająłem się tym nowym projektem, ale póki co zysków to on nie przynosi, ale mam nadzieję, że się to zmieni. Wczoraj na blogu skoczyły trochę wyświetlenia w górę, podniosła się ilość leadów, kilka wpadło nawet fajnie płatnych i uzbierała się fajna sumka, większość to leady z Cinstaller. Przez ostatnie dwa dni spadła strasznie konwersja na Perinstallbucks. Zarobiłem wczoraj prawie sześć dolarów, czyli podobnie jak w weekend, dlatego też mogę być w pełni zadowolony. Smile

Zarobki: $5,8

Cel: $106,99/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 17-11-2016 08:59

Dzień 51

Cześć, co wczoraj ciekawego się stało? Otóż działam cały czas z nowym projektem, ale nie przynosi nic zysków, jednak nie łamie się i pracuje dalej, może się uda. Wczoraj wyświetlenia na blogu utrzymały się na identycznym poziomie jak dzień wcześniej, ale leadów było o 20 mniej. :/ Zarobione wczoraj ponad pięć dolarków, bo wpadły dwa fajne pobrania z US. Smile Dzisiaj może być lipa, bo znowu google zablokowało stronę do pobierania od Cinstaller i trzeba czekać aż naprawią to, a potem podmienić linki. Sad

Zarobki: $5,14

Cel: $112,13/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 17-11-2016 10:59

Co do tego Cinstallera, to już naprawione i nawet nie trzeba podmieniać linków. Cool


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 18-11-2016 14:13

Dzień 52

Wczorajszy dzień muszę zaliczyć do tych nieudanych. Dlaczego? Na początku dnia były blokowane linki z Cinstallera i dużo mniej leadów wpadło, później niby coś się ruszyło, ale bez szału. Nowy projekt? Póki co także bez szału, ale pracuje ostro nad nim i mam nadzieję, że się uda. Smile Zarobione lekko ponad dwa dolary, więc można powiedzieć, że lipa.

Zarobki: $2,31

Cel: $114,44/$200