Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 13-11-2016 09:26

(12-11-2016 13:44)adamcio99922 napisał(a):  Pisz na PW Jerk2 się wymienimy wiedzą.


(12-11-2016 08:36)Grubykesz napisał(a):  Dzień 46

Wczoraj wreszcie coś ruszyło do przodu i mam wielką nadzieję, że będzie to szło w takim kierunku! Wyświetlenia skoczyły ponownie o ponad 100 w górę, ale tym razem leadów także było więcej i takie coś mi się podoba! W najbliższych dniach planuje coś podziałać z YT, więc każda rada będzie na wagę złota. Co do zarobków, to blisko siedmiu dolarków! Takie dniówki, to ja rozumiem, oby więcej takich się trafiało! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $6,72

Cel: $85,07
Oczywiście, że możemy się wymienić. Big Grin Później się będę odzywał. Smile

(12-11-2016 14:28)vasaki napisał(a):  Napisalem w tym temacie do Grubego, zlecialo sie stado sępów...
Nawet nie odpisywalem, bo 0 pracy wlozonej na forum a oczekuja czegos Smile

Gruby fajną robotę robisz z dziennikiem, powodzenia i oby tak dalej Big Grin

No dzięki bardzo, staram się w miarę możliwości. Smile Fajnie, że komuś się podoba. Wink

Dzień 47

Wziąłem się wczoraj za bloga, dodałem kilka nowych postów i teraz czekam, aż zaczną przynosić jakieś zyski. Co do statystki, to wyświetlenia skoczyły bardzo fajnie w górę (około 300 więcej niż w dzień poprzedni) ale to pewnie dlatego, że jest weekend. Leadów wpadła podobna liczba jak wczoraj, więc mam nadzieję, że zacznie się to utrzymywać na dobrym poziomie! Jeśli chodzi o zarobki, to lekko ponad pięć dolarków, więc dniówka całkiem dobra. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $5,43

Cel: $90,5/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - radek0389 - 13-11-2016 16:34

A jak u ciebie wygląda konwersja? Z tego co rzuciło mi się w oczy, to np. na ogads wygląda ona bardzo dobrze u uzytkownikow, często kilkadziesiąt %. Może popracuj nad wyglądem i opisem content lockera Smile? Być może zwiekszysz konwersje, jak będzie wyglądać bardziej realistycznie.


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 13-11-2016 16:39

(13-11-2016 16:34)radek0389 napisał(a):  A jak u ciebie wygląda konwersja? Z tego co rzuciło mi się w oczy, to np. na ogads wygląda ona bardzo dobrze u uzytkownikow, często kilkadziesiąt %. Może popracuj nad wyglądem i opisem content lockera Smile? Być może zwiekszysz konwersje, jak będzie wyglądać bardziej realistycznie.

No u mnie na Ogads też dobra konwersja, 25-35% najczęściej, czasami dochodzi nawet do 50%, ale jakoś dużo tego ruchu mobilnego nie mam i tak wpada po 3-5 leadów dziennie. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 14-11-2016 08:39

Dzień 48

Co wczoraj zrobiłem? Szczerze, to nie dużo... W niedzielę postanowiłem odpuścić trochę, ale za to dzisiaj mam zaplanowane kilka rzeczy do zrobienia, może uda się wszystko zrealizować. Smile Wczorajsza statystyka w miarę okey, spadły trochę wyświetlenia patrząc na poprzedni dzień, ale i tak ogólnie wpadła spora ilość leadów. Wczorajsza dniówka ponad sześć dolarów i takie coś mi się podoba! Dzisiaj ostro się biorę za pracę nad dwoma blogami i nowym projektem. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $6,39

Cel: $96,89/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - aero2 - 14-11-2016 08:51

Nie znam się, ale taki wynik powinien być z jednego serwisu, a jeśli jest z trzech to szału nie ma, jak na tyle włożonej pracy.


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 14-11-2016 09:19

(14-11-2016 08:51)aero2 napisał(a):  Nie znam się, ale taki wynik powinien być z jednego serwisu, a jeśli jest z trzech to szału nie ma, jak na tyle włożonej pracy.

Praktycznie wszystko leci z Cinstaller, z dwóch pozostałych to takie drobne sumki. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - damko123 - 14-11-2016 09:24

(14-11-2016 08:51)aero2 napisał(a):  Nie znam się, ale taki wynik powinien być z jednego serwisu, a jeśli jest z trzech to szału nie ma, jak na tyle włożonej pracy.

Aż mnie coś ruszyło w środku... Chłopie Gruby chociaż coś robi a Ty siedzisz na forum od 2012 roku i jedyne co potrafisz to spamować po FB (chociaż i tego już nie potrafisz patrząc po Twoich tematach). Idź dalej żebrać o nisze od userów albo chociaż nie wypisuj takich głupot.

A Tobie Gruby powodzenia i nie zwracaj uwagi na takich nieudaczników jak Aero Wink


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 14-11-2016 12:34

(14-11-2016 09:24)damko123 napisał(a):  
(14-11-2016 08:51)aero2 napisał(a):  Nie znam się, ale taki wynik powinien być z jednego serwisu, a jeśli jest z trzech to szału nie ma, jak na tyle włożonej pracy.

Aż mnie coś ruszyło w środku... Chłopie Gruby chociaż coś robi a Ty siedzisz na forum od 2012 roku i jedyne co potrafisz to spamować po FB (chociaż i tego już nie potrafisz patrząc po Twoich tematach). Idź dalej żebrać o nisze od userów albo chociaż nie wypisuj takich głupot.

A Tobie Gruby powodzenia i nie zwracaj uwagi na takich nieudaczników jak Aero Wink

Dzięki, dzięki. W sumie to się nie przejmuje, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - aero2 - 14-11-2016 13:15

@[damko123]
Wyrazić swoją opinię mi wolno, w końcu od tego są dzienniki i forum, a że się komuś się ona nie podoba to trudno, jak prosiłem o byle nisze to mnie wyśmieliście, więc i ja nie będę dłużny, mówię tylko jak ja to widzę, także proszę mnie nie obrażać od nieudaczników, chcesz pogadać to napisz mi na PW chętnie ci odpowiem.

@[Grubykesz]
Nie chciałem cię urazić kolego, jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, myślałem że więcej na samym Cinstaller ciśniesz, dziwię się bo każdy dziennik jaki widzę z PPI do jest to max. 10$ dziennie czemu tylko tyle? Wiem że można więcej zarobić pokazywał mi kiedyś admin screeny nawet ponad 10k $ dziennie partner robi.


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 14-11-2016 14:09

(14-11-2016 13:15)aero2 napisał(a):  @[damko123]
Wyrazić swoją opinię mi wolno, w końcu od tego są dzienniki i forum, a że się komuś się ona nie podoba to trudno, jak prosiłem o byle nisze to mnie wyśmieliście, więc i ja nie będę dłużny, mówię tylko jak ja to widzę, także proszę mnie nie obrażać od nieudaczników, chcesz pogadać to napisz mi na PW chętnie ci odpowiem.

@[Grubykesz]
Nie chciałem cię urazić kolego, jeśli poczułeś się urażony to przepraszam, myślałem że więcej na samym Cinstaller ciśniesz, dziwię się bo każdy dziennik jaki widzę z PPI do jest to max. 10$ dziennie czemu tylko tyle? Wiem że można więcej zarobić pokazywał mi kiedyś admin screeny nawet ponad 10k $ dziennie partner robi.
W porządeczku, nie czuję się urażony. Wink Prosta sprawa, że się da wycisnąć więcej niż $10 dziennie na samym Cinstaller, ale póki co jeszcze takich zdolności nie mam i zadowala mnie to co udaje się zarobić teraz. Smile