Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


Dziennik pracy Grubego - PPI - Maniero - 10-11-2016 08:05

Działaj, działaj i rób zielone. Tak naprawdę to internet jest wielka maszyna do robienia zielonych i do tego tak naprawdę trzeba dojrzeć, subow w to nie wliczam bo mie lubię tej metody, dla mnie to spam dzieci i naciąganie, jak naciągać to najlepiej hamerykanow. Masz jeszcze jakieś inne projekty? Yt, Social, CPA? Na samym pośrednictwie czyli zakup czegos u kolegów zza wschodniej granicy i puszczanie u nas idzie cos ugrać Big Grin

Najważniejsze to nie odpuścić blogów bo autopilot się załącza, nisza się wypali, a Tobie się nie chce wracać bo ciężko na nowo wbić się w rytm.

Nie wiem jakiego masz bloga, ale ja bym kupił domenę i hosting i zrobił przekierowanie to raz. Dwa to wiadome, unikatowa treść bo Google nie lubi plagiatów, używasz wtyczek? W sensie posty od razu ładują na pinterescie itp? Mas fp strony? Dodaje trochę wiarygodności.

Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pisz pw cos tam chyba jeszcze pamietam i aż tak nie wypadłem z rytmu Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - adamcio99922 - 10-11-2016 08:11

(10-11-2016 08:05)Maniero napisał(a):  Działaj, działaj i rób zielone. Tak naprawdę to internet jest wielka maszyna do robienia zielonych i do tego tak naprawdę trzeba dojrzeć, subow w to nie wliczam bo mie lubię tej metody, dla mnie to spam dzieci i naciąganie, jak naciągać to najlepiej hamerykanow. Masz jeszcze jakieś inne projekty? Yt, Social, CPA? Na samym pośrednictwie czyli zakup czegos u kolegów zza wschodniej granicy i puszczanie u nas idzie cos ugrać Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przecież można amerykańców nękać smsami z jakieś sieci CPA Big Grin I wychodzi na to samo...

Jerk2


Dziennik pracy Grubego - PPI - Maniero - 10-11-2016 08:15

Można, ale Suby to dla mnie podsposob na zielone Big Grin PPA to prawie to samo, ale jakoś mam do tego większy szacunek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 10-11-2016 08:32

(10-11-2016 08:05)Maniero napisał(a):  Działaj, działaj i rób zielone. Tak naprawdę to internet jest wielka maszyna do robienia zielonych i do tego tak naprawdę trzeba dojrzeć, subow w to nie wliczam bo mie lubię tej metody, dla mnie to spam dzieci i naciąganie, jak naciągać to najlepiej hamerykanow. Masz jeszcze jakieś inne projekty? Yt, Social, CPA? Na samym pośrednictwie czyli zakup czegos u kolegów zza wschodniej granicy i puszczanie u nas idzie cos ugrać Big Grin

Najważniejsze to nie odpuścić blogów bo autopilot się załącza, nisza się wypali, a Tobie się nie chce wracać bo ciężko na nowo wbić się w rytm.

Nie wiem jakiego masz bloga, ale ja bym kupił domenę i hosting i zrobił przekierowanie to raz. Dwa to wiadome, unikatowa treść bo Google nie lubi plagiatów, używasz wtyczek? W sensie posty od razu ładują na pinterescie itp? Mas fp strony? Dodaje trochę wiarygodności.

Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pisz pw cos tam chyba jeszcze pamietam i aż tak nie wypadłem z rytmu Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na YT działałem wcześniej, ale ze względu na kasowanie filmów zrezygnowałem tego, ale nie wykluczam powrotu. Smile Jeśli chodzi o wtyczki, to nie używam, fp też nie posiadam. W sumie może i masz dobry pomysł z tą domeną, dać przekierowanie z bloga na domenę i powoli by się zaczynało to kręcić, a więcej osób by może pobierało pliki, bo strona by była bardziej wiarygodna. Smile

(10-11-2016 08:11)adamcio99922 napisał(a):  
(10-11-2016 08:05)Maniero napisał(a):  Działaj, działaj i rób zielone. Tak naprawdę to internet jest wielka maszyna do robienia zielonych i do tego tak naprawdę trzeba dojrzeć, subow w to nie wliczam bo mie lubię tej metody, dla mnie to spam dzieci i naciąganie, jak naciągać to najlepiej hamerykanow. Masz jeszcze jakieś inne projekty? Yt, Social, CPA? Na samym pośrednictwie czyli zakup czegos u kolegów zza wschodniej granicy i puszczanie u nas idzie cos ugrać Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przecież można amerykańców nękać smsami z jakieś sieci CPA Big Grin I wychodzi na to samo...

Jerk2
No praktycznie na to samo wychodzi. Big Grin

Dzień 44

Wczoraj kolejny dzień i znowu skupiłem się na moim nowym projekcie, można powiedzieć, że ruszyłem z nim, ale póki co efektów nie ma, jednak mam nadzieję, że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Co do bloga, to wczoraj nie zrobiłem kompletnie nic w tym kierunku, dzisiaj się poprawię. Wyświetlenia na blogu spadają i spadają w dół (około 150 mniej wyświetleń niż wczoraj), ale za to leadów więcej o około 10 i sam nie wiem co mam o tym myśleć... Wpadło wczoraj ponad cztery dolce, więc sytuacja w miarę ustabilizowana, jeśli chodzi o zarobki. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$4,2

Cel: $75,11/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Vasaki - 10-11-2016 08:56

Uzywasz blogspota?
Jak chcesz go podbić troche do wal do mnie na pw, podrzuce ci darmowy sposob i naprawde banalny jak podbic twoja strone w wyszukiwarkach Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 10-11-2016 09:05

(10-11-2016 08:56)vasaki napisał(a):  Uzywasz blogspota?
Jak chcesz go podbić troche do wal do mnie na pw, podrzuce ci darmowy sposob i naprawde banalny jak podbic twoja strone w wyszukiwarkach Smile

Oczywiście! Już wysyłam pw. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - adamcio99922 - 11-11-2016 11:46

Przeczyść sobie skrzynkę Jerk2


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 11-11-2016 12:38

(11-11-2016 11:46)adamcio99922 napisał(a):  Przeczyść sobie skrzynkę Jerk2

Gotowe Big Grin

Dzień 45

Nie wiem co się dzieje, ale znowu wyświetlenia skoczyły lekko w górę, a leadów było o 20-30 mniej niż wcześniejszego dnia... Dziwna sprawa, ale póki co nie załamuje się, bo coś tam jeszcze wpada, wczoraj dodałem jakiegoś tam posta na bloga, ale większość czasu poświęciłem nowemu projektowi, póki co jeszcze nie przynosi zysków, ale mam nadzieję, że niedługo zacznie. Co do zarobków, to bez szału, lekko ponad trzy dolarki, więc to już chyba znak żeby brać się ostro za pracę!

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $3,24

Cel: $78,35/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - iPlusOfficial - 11-11-2016 17:10

@[vasaki] tez bym prosil o rade jak bloga wypromowac Smile

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 11-11-2016 18:02

Pomyślałem, że zacznę działać trochę z YT i mam takie pytanie do was. Polecicie jakąś stronkę dzięki której będę mógł wypromować swoje filmy (wyświetlenia i łapki)? Coś takiego bym chciał, aby normalnie nabijało każde wejście, bo na Addmefast zjada tylko punkty, a nie nabija nic, na kingdomlikes co któreś kliknięcie naliczy, ale bez szału.