Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Richlook - 29-10-2016 13:24

@grubykesz

Nie wiem czy te pytania przewinęły się gdzieś w temacie, ale z tego co widzę to masz obecnie dwa blogi? Na płatnej czy darmowej domenie?

Jeśli to nie tajemnica, proszę o priv ze wskazówkami co do sposobu promowania Big Grin

Pozdrawiam


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 29-10-2016 14:22

(29-10-2016 13:24)Richlook napisał(a):  @grubykesz

Nie wiem czy te pytania przewinęły się gdzieś w temacie, ale z tego co widzę to masz obecnie dwa blogi? Na płatnej czy darmowej domenie?

Jeśli to nie tajemnica, proszę o priv ze wskazówkami co do sposobu promowania Big Grin

Pozdrawiam

Ogólnie mam dwa na blogspocie i jedną stronę z końcówką .com. Zaraz podeślę wiadomość na priv, ale od razu zaznaczam, że jakiś dobry w promowaniu to raczej nie jestem. Big Grin


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - patry_s - 29-10-2016 15:20

(29-10-2016 14:22)Grubykesz napisał(a):  Ogólnie mam dwa na blogspocie i jedną stronę z końcówką .com. Zaraz podeślę wiadomość na priv, ale od razu zaznaczam, że jakiś dobry w promowaniu to raczej nie jestem. Big Grin

Idealny przykład na to, że na darmowych domenach też da radę coś zarobić. Wiadomo, że nie są to kwoty porówynywalne z płatnymi opcjami (większa wiarygodność) ale to nie znaczy, że się nie da.

Idzie pięknie, odezwe się na PW, jakbyś mógł spojrzeć! Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 29-10-2016 15:56

(29-10-2016 15:20)patry_s napisał(a):  
(29-10-2016 14:22)Grubykesz napisał(a):  Ogólnie mam dwa na blogspocie i jedną stronę z końcówką .com. Zaraz podeślę wiadomość na priv, ale od razu zaznaczam, że jakiś dobry w promowaniu to raczej nie jestem. Big Grin

Idealny przykład na to, że na darmowych domenach też da radę coś zarobić. Wiadomo, że nie są to kwoty porówynywalne z płatnymi opcjami (większa wiarygodność) ale to nie znaczy, że się nie da.

Idzie pięknie, odezwe się na PW, jakbyś mógł spojrzeć! Smile

Oczywiście, że się da - trzeba tylko chcieć! Smile Odpowiednio dobrać posty, lekko je wypromować i po jakimś czasie na pewno zaczną przynosić zyski. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Maniero - 29-10-2016 20:46

Lubię Twój dziennik + motywujesz z racji tego, że udaje Ci się osiągać efekty używajać darmowych blogów. Jak pisałem, za 2 tygodnie już będe w pełni wolny od etatu, mam nadzieje, że też uda mi się wybić jak Tobie i od zera coś zbudować Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 29-10-2016 20:54

(29-10-2016 20:46)Maniero napisał(a):  Lubię Twój dziennik + motywujesz z racji tego, że udaje Ci się osiągać efekty używajać darmowych blogów. Jak pisałem, za 2 tygodnie już będe w pełni wolny od etatu, mam nadzieje, że też uda mi się wybić jak Tobie i od zera coś zbudować Smile

W razie czego służę pomocą. Smile Ja osobiście myślę o trzecim blogu z filmami, ale o tym może napiszę wkrótce. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 30-10-2016 07:33

Dzień 33

Cześć wszystkim, czas na podsumowanie kolejnego dnia. Dzień jak każdy inny, dodane nowe posty na bloga, ale wczoraj zająłem się tylko jednym, dzisiaj obiecuję poprawę. Smile Jeśli chodzi o statystyki, to zarobki całkiem fajne, ale co innego mnie zdenerwowało... Ilość leadów, na ogads utrzymała się na podobnym poziomie jak w poprzednie dni, PIB to samo, a patrząc na wcześniejsze dni na Cinstallerze miałem 120-190 leadów na tygodniu, więc myślałem, że w weekend będzie podobnie, albo nawet lepiej, a tu taka niespodzianka, że było ich tylko dziewięćdziesiąt parę, czym to może być spowodowane? Nie mam pojęcia, bo wyświetlenia na blogu utrzymują się na podobnym poziomie przez ostatnie dni, może to wina programu? No nie wiem, sprawdzę przez kolejne dni jak będzie się miała sytuacja i będę codziennie zdawał relację. Smile A u was jak? Także zanotowaliście znaczący spadek pobrań na Cinstallerze?

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads -$7,63

Cel: $19,22/$200


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - alizen - 30-10-2016 10:16

Wczoraj również miałem mniej leadów niz zwykle na cinstaller


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Maniero - 30-10-2016 12:03

Opróżnij kolego skrzynkę Big Grin


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - przeCinek19 - 30-10-2016 12:34

Ładnie Ci idzie oby tak dalej. Smile Ja narazie działam na YT. Podzielisz się na priv jak zacząć z tymi blogami?