Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Grubego - PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Grubego - PPI (/Temat-Dziennik-pracy-Grubego-PPI-138684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 22-10-2016 07:02

Dzień 25

Cześć, cześć. Wczoraj nadrobiłem trochę zaległości i wziąłem się za nowego bloga, dodałem kilka postów, zacząłem promowanie i posprawdzałem kilka ważnych rzeczy. Jeśli chodzi o zarobki, to sprawa z PerInstallBucks jak dla mnie coraz gorsza, nie dość, że obniżyli stawki, to leadów także o wiele mniej wpada niż w poprzednie dni, chyba czas pomyśleć nad przeniesieniem wszystkich linków do CInstallera, ale z tym poczekam jeszcze trochę, bo chcę sprawdzić jak będą się miały sprawy w najbliższych dniach. Ile zarobiłem? Wczoraj spadła dniówka poniżej pięciu dolarów, czy to początek jakiegoś kryzysu? Mam nadzieję, że nie i w kolejne dni wszystko pójdzie ładnie w górę! Smile

Cinstaller/PerInstallBucks - $4,71

Cel: $144,17


Dziennik pracy Grubego - PPI - Maniero - 22-10-2016 09:46

Lubię czytać takie dzienniki, sam mam zamiar wrócić do gry po ponad rocznej przerwie, dobrze Ci idzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 22-10-2016 11:35

(22-10-2016 09:46)Maniero napisał(a):  Lubię czytać takie dzienniki, sam mam zamiar wrócić do gry po ponad rocznej przerwie, dobrze Ci idzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki bardzo! Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 22-10-2016 13:56

Zauważyliście co zrobił ostatnio CInstaller z ruchem mobilnym? Wcześniej jak próbowałem pobrać coś z telefonu, to wyskakiwał plik o rozszerzeniu .apk i zawsze wpadało coś pobrań, a przez ostatnie dni zauważyłem, że nic z mobile nie wpada, więc przetestowałem i co się okazało? Wyświetla się nowa karta i jest okienko w którym trzeba wpisać swój numer telefonu i trochę na minus z tym. Chyba czas pomyśleć o przeniesieniu ruchu mobilnego do Ogads. Użytkownik Master4 wytłumaczył mi trochę działanie tego serwisu i w najbliższych dniach postaram się przenieść trochę linków do Ogads. Wink


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - master4 - 22-10-2016 16:30

Czyli Cinstaller na mobile zamienia się w PPA , skupienia i cierpliwości przy zmianie linków. Któś mówił że jeśli masz bloga na WP to można wszystkie linki jednocześnie podmienić, ja niestety na blogspocie każdy po kolei jechałem Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 22-10-2016 20:26

(22-10-2016 16:30)master4 napisał(a):  Czyli Cinstaller na mobile zamienia się w PPA , skupienia i cierpliwości przy zmianie linków. Któś mówił że jeśli masz bloga na WP to można wszystkie linki jednocześnie podmienić, ja niestety na blogspocie każdy po kolei jechałem Smile

Chwila moment i można podmienić, z tym nie będzie problemu. Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 23-10-2016 12:21

Dzień 26

Prace nad nowym blogiem idą pełną parą, powoli zaczynają nabijać się wyświetlenia - nie jest tego jeszcze jakoś dużo, ale zawsze coś. Wink Wczoraj za radą użytkownika Master4 przerzuciłem ruch mobilny do ogads dla testów i myślę, że całkiem spoko to wypadło - miałem 4 pobrania i wpadło 50 centów, więc lepsze to niż nic. Wink Wczoraj ogólnie bardzo dobry dzień, ponad siedem dolarków zarobione i jestem zadowolony. Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $7,35

Cel: $151,52


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - kilogram - 23-10-2016 13:21

Fajny dziennik, będę zaglądał. Wink


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 23-10-2016 14:07

(23-10-2016 13:21)kilogram napisał(a):  Fajny dziennik, będę zaglądał. Wink

Dzieny! Smile


RE: Dziennik pracy Grubego - PPI - Grubykesz - 24-10-2016 07:14

Dzień 27

Wczoraj niedziela, rano wypad na rybki, a później odpuściłem trochę pracę nad blogiem, nie dodałem nowych postów, ale zrobiłem inną ciekawą rzecz, ale o tym może napisze wkrótce. Smile Jeśli chodzi o ogads, to patrząc na poprzedni dzień - spadła konwersja, ale ogółem przedwczoraj było 50 centów, a wczoraj za dwa pobrania 70 centów, więc w pewnym sensie jest postęp. Ile udało mi się zarobić? Czytałem wczoraj sporo dzienników odnośnie PPI i kilka osób chwaliło się, że wczoraj osiągnęli rekordowe dniówki, więc nie chcąc być gorszy, też się pochwalę moją rekordową dniówką - miałem nadzieje wczoraj na pierwsze w karierze dziesięć dolarków, ale niedużo zabrakło i takie dniówki to ja rozumiem! Smile

PerInstallBucks/Cinstaller/Ogads - $9,3

Cel: $160,82/$100