Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam SMS Premium - 65 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam SMS Premium - 65 zł (/Temat-Sprzedam-SMS-Premium-65-zl-138682)

Strony: 1 2


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - Nymeb - 30-09-2016 19:49

Tak też o tym myślałem ale post na gadu jest 17:28,a post tutaj 17:34 więc w teorii koleś musiał by być jasnowidzem.. ale z tego co widzę na forum posty pokazują się kilka minut później tzn. czas jest inny. Dobra napiszę do yazira bo może faktycznie to nie ty i sory za fałszywe podejrzenia,ale ktoś musiał być na tyle napalony na tego jednego smsa,że napisał właściwie to w tym samym czasie... Eh zachłanność ludzka nie zna granic. Nadal uważam,że to dziwne ze ktos pisze właściwie w tej samej minucie,ale nie mam 100% pewności ze to ty tak ze nie moge Cie oskarzac bez 100% dowodow.


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - xchangerx - 30-09-2016 20:05

Nie powiem bo faktycznie dziwna sprawa no ale nie napisałeś priv więc myślałem ze cena Ci nie pasuje.Tak czy siak mam nadzieję ze tą kurewka się znajdzie


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - Nymeb - 30-09-2016 20:11

W kwestii wyjaśnień. Koleś napisał praktycznie w tym samym czasie,więc byłem pewny ze to ty bo byłeś jedyną osobą która napisała wtedy w temacie. Naprawdę albo miał wiele farta albo szukał cały dzień żeby kogoś na tego smsa naciągnąć. Trudno. Nie sadzilem,ze ktos bedzie tak kombinowal po jednego smsa. Jeszcze raz sorry. Z yazirem już wyjaśniłem,więc nie musisz się obawiać Smile


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - Jacuss - 30-09-2016 23:15

aktualne?


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - Nymeb - 02-10-2016 12:29

Aktualne.

#EDIT Zostało ostatnie parę zł - jak coś PW/GG.


RE: Sprzedam SMS Premium - 65 zł - SkupSMS - 02-10-2016 13:38

Polecam. Kupiłem 5sms za 3,69. Wszystko sprawnie .


Sprzedam SMS Premium - 65 zł - surfer0700 - 19-11-2016 16:15

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.