Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne Ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płatne Ankiety (/Temat-Platne-Ankiety-138676)



Płatne Ankiety - titinkaaa - 27-09-2016 16:35

Dziś z innej beczki temat.Chciałam się z wami podzielić pewnym portalem.Otóż Opinie.pl jest panelem w który za wypełnianie ankiet dostajemy wynagrodzenia.Punkty bardzoooo szybko się zbiera.Ja w tym miesiącu już drugi raz wypłacam sobie pieniądze,więc na 100% jest wypłacalny i pewny.




Po uzbieraniu minimalnego progu czyli :
-4 000 pkt dostaje się doładowanie do telefonu za kwote -20zł
-5 000pkt billon-czyli odpowiednia aplikacja na którą możesz sobie przelać pieniądze -25zł
-5 000pkt można przeznaczyć na cele charytatywne czyli :
*Fundacja Pomocna Ręka -25zł
*Fundacja TV PULS Pod Dębem -25zł
*Straż dla Zwierząt w Polsce -25zł
-10 000pkt przelew na paypal -50zł
-10 000pkt przelew bankowy -50zł

Bardzo szybko się zbiera punkty,gdyż ankiety są bardzo często i wachają się od 100pkt-1200pkt i trwają od 5-30min.
Dotego jeśli polecimy swoj link i inne osoby się zarejestrują z tego linku dostajemy 20% kwoty którą oni zarobili.
Nic tylko się rejestrować i zarabiać/
Fakt może to nie są jakieś kokosy ale jak to chcę,ma czas i chęci to zawsze wpadnie pare groszy na drobne wydatki Smile.50zł bez trudu co miesiąc można nazbierać.Smile

Zapraszam serdecznie abyście się rejestrowali z mojego linku.Nic was to nie kosztuje a ja mogę tylko zyskać Smile


[b][b]http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76191552[/b][/b]


Rejestrujcie się bo warto SmileHeartIdeaIdea


Płatne Ankiety - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.