Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN (/Temat-Sporting-vs-Legia-darmowy-zaklad-25-50-PLN-138661)



Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - MrWujek - 26-09-2016 22:17

Krok po kroku:
1. Zapisz się do promocji klikając poniżej i wybierz aktualne promocje (po prawej):

Reflink

Czysty

2. Zagraj kupon za minimum 50 zł, z przynajmniej jednym wydarzeniem z meczu Sporting - Legia, po minimalnym kursie 1.4
3. W środę otrzymasz darmowy zakład na kwotę 25 zł, chyba, że Legia zdobędzie bramkę. Wówczas darmowy zakład jaki otrzymasz, będzie na kwotę 50 zł

Przed wypłatą, nie jest wymagany żaden obrót ewentualną wygraną z darmowego zakładu.

Mój typ: Obydwie drużyny zdobędą bramki? NIE, kurs 1.69

Gdy Sporting wygra do zera, z zakładu otrzymamy 84,50. Na czysto będzie to kwota 34,50 zł, możliwa od razu do wypłacenia PLUS otrzymamy darmowy zakład na kwotę 25 PLN.

Gdy Legia zwycięży do zera, z zakładu otrzymamy 84,50. Na czysto będzie to kwota 34,50 zł, możliwa od razu do wypłacenia PLUS otrzymamy darmowy zakład na kwotę 50 PLN.

Gdy obydwie drużyny zdobędą bramki (niezależnie od rezultatu), otrzymamy zakład na kwotę 50 PLN.

Gdy spotkanie zakończy się wynikiem 0:0, z zakładu otrzymamy 84,50. Na czysto będzie to kwota 34,50 zł, możliwa od razu do wypłacenia PLUS otrzymamy darmowy zakład na kwotę 25 PLN.


RE: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - knurr - 27-09-2016 12:46

a czemu nie granie na stsach tylko na tych nielegalnych w polsce co nie mozna na konto wyplacic


RE: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - adamsonm - 27-09-2016 13:12

Nie można wypłacić na konto? To ciekawe Smile

edit: no i pięknie. 82.50 się zrobiło z 50 i jeszcze freebecik na jutro Big Grin


RE: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - MrWujek - 28-09-2016 12:26

Adamsonm szukasz wysokiego kursu czy coś spokojniej?


RE: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - adamsonm - 28-09-2016 12:41

jeszcze nie przeglądałem oferty.

edit: puściłem Barcelona + Obie strzelą w meczu Atletico - Bayern, ale nie sugerujcie się, bo w bukmacherce dawno nie siedziałem Big Grin


RE: Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - MrWujek - 28-09-2016 13:29

Dobra, u mnie Barcelona, Man City i PSG. Wszystkie, że wygrają min. dwoma bramkami. Kurs 8.46, powodzenia wieczorem. Wszystkim którzy skorzystali z oferty, przypominam, że darmowy zakład ważny jest do jutra, do północy.


Sporting vs Legia - darmowy zakład 25/50 PLN - Hybrid1990 - 27-04-2019 19:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.