Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań na temat Paysafecard - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Kilka pytań na temat Paysafecard (/Temat-Kilka-pytan-na-temat-Paysafecard-138646)



Kilka pytań na temat Paysafecard - danoneksss - 26-09-2016 18:24

Witam,
Mam pytanie, a raczej kilka, skierowanych do osób ogarniających paysafecard.
1. Czy polska skarbówka ma wgląd do konta mypsc? Może mi cos zarzucić w kwestii, skąd na moim koncie wzięły się pieniądze?
2. Czy jeżeli ktoś poda mi kod psc, a ja wpiszę go na moim koncie i zostanie on zapisany, to czy ta osoba może jeszcze jakoś zablokować ten kod? Albo coś w tym stylu?
3. Z tego co wiem, to pieniądze z psc, można przelać na swoje konto bankowe, czy faktycznie tak jest?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.


RE: Kilka pytań na temat Paysafecard - hanyse - 26-09-2016 18:38

3. Z mypsc nie ma możliwości przelania na własne konto.
1. Nie wiem czy ma, ale podejrzewam że sytuacja wygląda podobnie jak z portfelami takimi jak PayPal czy nawet tymi z hostingow

Z mojej strony polecam skorzystać z stron przyjmujących psc. Podczas ostatniej sprzedaży przez allegro korzystałem z microsms.pl Minus że prowizja dla nas to tylko 80% oraz czas wypłaty 14 dni roboczych. Plus że klient może wykorzystać kod psc jak i płatność z konta mypsc


RE: Kilka pytań na temat Paysafecard - danoneksss - 26-09-2016 18:49

Co do punktu 3, to chyba własnie jest taka możliwość:
https://www.paysafecard.com/pl-pl/faq/wyplata-pozostalych-srodkow-z-my-paysafecard/
Jeżeli chodzi o punkt pierwszy, to nawet jeżeli US ma taką możliwość, to chyba nie może stwierdzić skąd pochodzą dane pieniądze.
Przecież teoretycznie zawsze mogłem załadować sobie konto sam. Dobrze myślę?


RE: Kilka pytań na temat Paysafecard - hanyse - 26-09-2016 19:09

Podejrzewam że planujesz zacząć sprzedawać, a tutaj trzeba uważać. Nas kraj jest taki piękny, że na każdym kroku znajdzie się osoba która będzie dbała o budżet naszego kraju (inaczej mówiąc wpłynie donos między innymi do us). Co do kontroli przez US (oraz ZUS) również jestem ciekawy jak wygląda kontrola? Czy sprawdzają naszą korespondencje?


RE: Kilka pytań na temat Paysafecard - danoneksss - 26-09-2016 19:20

Tego niestety nie wiem. Jeżeli chodzi o mnie to faktycznie coś może będę sprzedawał, ale to rzeczy używane, i max 3-4 na miesiąc. Dodatkowo nie na allegro, więc nic wielkiego. Ale jeszcze nie wiem, tak tylko teoretycznie pytam.


RE: Kilka pytań na temat Paysafecard - sulliwan93 - 05-10-2016 13:35

Na g2a mozesz doładować prze psc i wypłacić na konto bankowe. Prowizja wynosiła do niedawna 20zl, czyli przy większych kwotach sie opłacało taki myk robić. Wydaje mi sie, ze nie maja jak Ci udowodnić że to środki z zarobku, ale wiadomo ze to Ty im udowadniasz, a nie oni Tobie.