Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Udostępnienie konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Udostępnienie konta bankowego (/Temat-Udostepnienie-konta-bankowego-13864)



Udostępnienie konta bankowego - c0lin20 - 20-09-2010 22:14

Jeśli pieniadze babci wpłace na swoje konto oszczednościowe , zeby rosły odsetki , chociaz nie będą to pieniądze przekazane jako darowizna to czy US może sie do czegoś doczepić, (nie pracowałem , nie mam potrzeby wypełniania zadnego pitu)??
Jest coś takiego jak udostępnienie konta w rozumieniu formalnym?


RE: Udostępnienie konta bankowego - c0lin20 - 15-10-2010 20:25

z tego co się dowiedziałem to nie mogą nic zrobić, ale chciałbym sie w koncu dowiedzieć co tyndyk o tym myśli?!?


RE: Udostępnienie konta bankowego - tyndyk23 - 26-10-2010 19:41

Witam

Nie masz powodów do obawy. Udostępniasz tylko swoje konto bankowe do przechowania gotówki. Nie znam nawet , w jakiejkolwiek ustawie, jakiś przepisów zakazujących tego typu działań. Możesz spokojnie wpłacić pieniążki i patrzeć jak rosną.

Co do pytanie o udostępnienie formalne konta bankowego to nie znam czegoś takiego i szczerze powiedziawszy nie sądzę żeby coś takiego było.

Pozdro


RE: Udostępnienie konta bankowego - c0lin20 - 27-10-2010 19:12

Dziękuję!! +++++++++