Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o usunięcie warna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Proszę o usunięcie warna (/Temat-Prosze-o-usuniecie-warna-13862)



Proszę o usunięcie warna - Monster - 20-09-2010 21:02

Proponuję usunąć mi 50% poziomu warnów, gdyż tyle dostałem za 1 razem, a one są niesprawiedliwe. A konkretnie dostałem warna za wiadomość na SB o następującej treści:
Cytat:zApRaSzAm Na StRoNe InTeRnEtOwĄ pOd A dReSeM http://www.loczus.com.pl

Co wy na to ?


RE: Super pomysł - Bolt - 20-09-2010 21:05

dostaniesz zaraz kolejne 20% za złe nazywanie tematów... Magnus z deka przegiął, 20 wystarczy


RE: Proszę o usunięcie warna - Monster - 20-09-2010 21:06

A co ja takiego złego zrobiłem ? Inni zapraszają na różne linki np. na YouTube i nie dostawają warna a ja podałem link w dodatku nie działający i mam warna. Gdzie tu sprawiedliwość ?

@Down

Od kiedy kultura = dziecko down


RE: Proszę o usunięcie warna - Bolt - 20-09-2010 21:13

Bo nazywasz tematy jak dziecko downa, to nie propozycja tylko prośba jak cos... Nauczysz się to warn będzie zdjęty i tyle


RE: Proszę o usunięcie warna - Magnus - 20-09-2010 21:17

Spokój....Monster ukarałem Cie bo robisz reklamę innej strony.Na przyszłość radzę się pytać czy możesz dać link do innej strony.Przesadziłem ?Będzie wiedział na przyszłość ,że Sb nie służy to reklamowania innych portali.


RE: Proszę o usunięcie warna - Alcor - 20-09-2010 21:33

(20-09-2010 21:17)Magnus napisał(a):  Będzie wiedział na przyszłość ,że Sb nie służy to reklamowania innych portali.

Szczególnie nie działającej strony Wink

Warn może sprawiedliwy, może nie... nie ma się co kłócić o to. Jeżeli Magnus dał Ci warna to widocznie w jego oczach na niego zasłużyłeś, 50% to zdecydowanie za dużo ... no ale z tego co widzę masz teraz tylko 20%, więc jest ok, zresztą po jakimś tam czasie Ci to zniknie.


RE: Proszę o usunięcie warna - Monster - 20-09-2010 21:42

Fajnie mieć 20% warna za reklamowanie nie działających linków... Wolałbym mieć wyzerowane konto...


RE: Proszę o usunięcie warna - Bolt - 20-09-2010 21:48

Skończylem temat i nie zdejmę warna bo nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem Smile Kosz


Proszę o usunięcie warna - Kilol - 11-03-2011 01:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.