Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na androidzie (/Temat-Zarabianie-na-androidzie-138619)



Zarabianie na androidzie - Maniero - 26-09-2016 09:30

Powoli wracam do sieci, ale nie mam tyle czasu co kiedyś wiec myśle by lekko dorobić. Czy w chwili obecnej są jakieś w miarę "stabilne" aplikacje na iOS/androida? Jakieś reklamy czy cos. Nie mówię tu o kokosach, ale jakby miesięcznie z kilku rzeczy wyciągnąć te 25-30$ to byłoby fajnie. Pytam o cos pewnego, ofc rejestruje się z refa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie na androidzie - maniek19 - 26-09-2016 10:47

Polecam Slidejoy. Zarabiasz na odblokowywaniu ekranu. Placa ci za wynajmowanie powierzchni reklamowej Twojego tel. Dodatkowo aplikacja nie zakloca dzialania telefonu i innych aplikacji. Tworcy otwarcie mowia, ze nie interesuje ich czy bedziesz ogladal reklamy ktore Ci sie wyswietlaja, oni potrzebuja tylko powierzchni, za ktora Ci zaplaca.
Ref: getslidejoy.com/r/s6mMI?id=1


RE: Zarabianie na androidzie - zaki0711 - 26-09-2016 12:49

Ile jesteś wstanie zarobić na tym oglądaniu reklam na Androidzie?

Jak to działa?


RE: Zarabianie na androidzie - maniek19 - 26-09-2016 14:02

Musisz jedynie odblokowywać ekran za pośrednictwem ich aplikacji. Nie wiem, ja odpalam apkę, gdy włączę telefon, tyle wystarczy, mogę ją wyłączyć i potem tylko odblokowuje się nią ekran. Ważne, aby wszystko było jak należy, musisz mieć włączony internet. Reklamy lecą w tle (na ekranie blokady). Jak potrzebujecie pomocy, to chętnie pomogę i zapraszam z refa Big Grin


RE: Zarabianie na androidzie - Kubston - 26-09-2016 17:44

Też używam tej apki i miesięcznie można z niej zarobić 2-3$. Trochę mało ale zawsze darmowy kebab w miesiącu jest Jerk2Jerk2


Zarabianie na androidzie - Maniero - 11-10-2016 11:36

(26-09-2016 17:44)Kubston napisał(a):  Też używam tej apki i miesięcznie można z niej zarobić 2-3$. Trochę mało ale zawsze darmowy kebab w miesiącu jest Jerk2Jerk2


Podziękuje Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk