Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? (/Temat-170zl-do-zainwestowania-W-co-zainwestowac-138617)

Strony: 1 2


170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - PaulRcootiC - 26-09-2016 06:00

Cześć mam 170zł na btc, w co to mogę zainwestować? Warto wchodzić w Recyclix ? Nie mam czasu na klikanie reklam czy coś w tym stylu, interesuje mnie dochód pasywny.


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - lubie_pieniądze - 26-09-2016 06:06

Wejdź w my24hourincome i wszystko reinwestuj narazie


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - tak_to_ja - 26-09-2016 06:52

Zrób tak jak kolega wyżej napisał i zwiększ kapitał. Na recyclix przyda Ci się większą kwota ponieważ 170 zł to masz nie całe 40 euro +20 euro bonus to masz 60 euro, więc tak na szybko jak patrzyłem na kalkulatorze nawet przez rok reinwestujac tak to po tym czasie byś mógł wypłacać 30 euro co 5 tygodni(jeśli się pomyliłem to proszę o poprawienie). Ja na twoim miejscu wszedł bym gdzieś indziej np my24 powiększył kapitał i wtedy dopiero wszedł w recyclix.

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Takeo - 26-09-2016 15:53

zainwestuj w jakis matrix i powiekszaj kapital pod inwestycje
z tego co sie orientuje dobrze kreci sie matrix zarafund z bitcoinami


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - moneygrabbing - 29-01-2017 20:43

Może kup kilka dobrych książek najlepiej biografie ludzi, którzy stworzyli wielkie firmy z niczego.


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Wegen - 25-02-2017 22:51

Jakiś revshare bądź ja polecę ci X-Binary albo metizera Big Grin jak potrzebujesz więcej info pisz pw

Jakiś revshare bądź ja polecę ci X-Binary albo metizera Big Grin jak potrzebujesz więcej info pisz pw


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Hopekk94 - 26-02-2017 10:03

Polecam drugi serwis z mojej sygnaturki Smile
Okolo 3% dziennie co przy takiej inwestycji dawalo by Ci prawie dolara dziennie wiec prawie codziennie moglbys wyplacac Smile


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Darven - 27-02-2017 12:11

Czym dokładnie są serwisu typu my24?? Na jakiej zasadzie pomnażaja kapitał? Nigdy nie bawiłem się w coś takiego, a też mam grosiki do inwestycji. Duże jest w nich ryzyko?

Tapnięte z P8 Lite


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - Captain - 27-02-2017 15:07

(27-02-2017 12:11)Darven napisał(a):  Czym dokładnie są serwisu typu my24?? Na jakiej zasadzie pomnażaja kapitał? Nigdy nie bawiłem się w coś takiego, a też mam grosiki do inwestycji. Duże jest w nich ryzyko?

Tapnięte z P8 Lite

Są piramidami finansowymi i kasa bierze się z wpłat innych użytkowników tak naprawdę.
Ryzyko jest ogromne. Wspomniany prze Ciebie my24 już chyba upadł. Aby wychodzić na zysk w takich programach trzeba wchodzić na starcie i w miare szybko wychodzić zanim się zescami. Bez długiej reinwestycji.


RE: 170zl do zainwestowania. W co zainwestować? - DanielKępa - 01-03-2017 09:36

RevShare przy niskiej kwocie będzie najefektywniejszy. Każdy Ci to powie - wszelkie inne inwestycje wymagają większego wkładu własnego, a w Revach dużo możesz zarobić na polecaniu. Coś mogę Ci polecić.