Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eForsa - warto czy nie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eForsa - warto czy nie? (/Temat-eForsa-warto-czy-nie-138611)



eForsa - warto czy nie? - JaśnieD - 25-09-2016 20:10

Witam, jako iż od kilku dni tak przyglądam się temu portalowi, zamierzam konkretnie zacząć zarabiać tutaj, lecz zacząłem zagłębiać się w tematy które są w tym dziale oraz na innych forach. Wiele osób ma problemy z tym, że nie zalicza im leadów, a to jest raczej już poważna sprawa. Moje pytanie brzmi czy mimo to warto tutaj zacząć przygodę z zarabianiem, czy jednak nie? Bardzo prosiłbym o odpowiedzi z argumentami, ponieważ chciałbym podjąć pewną decyzję bez wątpliwości - z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam.


RE: eForsa - warto czy nie? - jigorex - 25-09-2016 20:39

Ja zacząłem zarabianie z 3 serwisami i teraz się czy mam jednego, każdy ma swój gust. Polecam Ci Leadnetwork!
http://lead.network/rejestracja/9571/ Reflink Smile


RE: eForsa - warto czy nie? - Glexab - 25-09-2016 21:27

Najlepiej samemu sprawdzić kilka serwisów i wybrać ten gdzie będzie najwięcej wpadać. To, że jednemu najlepiej idzie tutaj nie znaczy, że będzie pasować również pod Twoje metody promocji.


RE: eForsa - warto czy nie? - eforsa - 26-09-2016 10:56

Bardzo często zdarza się jednak, że prowadząc promocję na kilku różnych portalach automatycznie (świadomie bądź nie) Partnerzy poświęcają więcej uwagi jednemu serwisowi bardziej niż innym. Rozdrabniają się w ten sposób i nigdy konwersja nie będzie tak mocna jak mogłaby by być gdyby skupić się na jednym, dwóch serwisach. Wybór odbiorców i grup wśród których promuje sie dany materiał jest również bardzo istotny. Nie wszyscy uzytkownicy będą w równym stopniu responsywni na dane metody promocji.


RE: eForsa - warto czy nie? - lordwordemord - 20-01-2017 22:04

tak jak poprzednik, polecam sprawdzić wszystkie serwisy i wybrać ten który Ci odpowiada, ja przetestowałem na początku jeden, później drugi i już przy nim zostałem do dzisiaj. Osobiście polecam eforse Smile


RE: eForsa - warto czy nie? - kuba48 - 08-02-2017 12:10

Polecam Firesub z Eforsa dobrych wspomnień nie mam konwersja jaka uzyskalem to 0.01 % xD Smile


eForsa - warto czy nie? - Artinesse - 27-02-2018 11:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.