Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Masowe postowanie na grupach FB? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Masowe postowanie na grupach FB? (/Temat-Masowe-postowanie-na-grupach-FB-138603)

Strony: 1 2 3


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - zbyszeq - 25-09-2016 21:57

@[matek697]
a textnow już nie działa?


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - war43 - 25-09-2016 22:01

NextPlus działa, ale kiepsko.

Nie wiem jak smsPVA.com (0.1$/numer, ale nie musisz zakładać miliona kont na stronie.)
Kiedyś działało pięknie, później słabo, a teraz w sumie się nie orientuję.

Ale czy potwierdzenie konta dowodem osobistym nie zastąpi potwierdzenia telefonu?
W końcu to jest najbardziej wiarygodna weryfikacja.


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - SzalonyGuziec - 27-09-2016 11:56

Myślicie, że jak bot FB dostanie 10tys. takich samych dowodów to się nie zorientuje? Tongue


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - war43 - 27-09-2016 12:13

Dowodów w sieci jest na prawdę sporo Smile

Jak znam życie, to większość osób stąd będzie szukać Polskich dowodów i zbierze je z pierwszej strony w Google - no, ale to już ich wybór. Smile

A jak ktoś używa jakichś wariacji typu "Texas Vaild ID" zamiast "United States Vaild ID", to raczej znajdzie mniej używane zdjęcie Smile


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - SKOR514 - 02-10-2016 17:28

Dowód też może szybko okazać się lipą. Kiedyś to stosowałem i fb chciało oprócz dowodu fotkę z nim, gdzie trzymasz go przy twarzy... Także...


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - war43 - 02-10-2016 19:06

@[SKOR514]
Wszystko zależy od tego jak postujesz, gdzie postujesz i co reklamujesz.
Jeśli reklamujesz typowy BH, w dodatku na grupach kompletnie niezwiązanych z tematem, to nic dziwnego, że Facebook chce Cię dokładnie sprawdzić - dużo zgłoszeń na konto.

PS.
Pozdrowienia za nick, jeśli odnosi się do pewnego Polskiego Rapera. Smile


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - sanki123 - 02-10-2016 19:47

Zawsze mozna bawić sie w weryfikacje zdjeciową, mi nextplus działa bez zarzutu


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - maniek19 - 05-10-2016 08:37

Super poradnik! Myślałem że już nie ma takich lepszych sposobów na grupy na fb, a jednak Big Grin


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - Mafis - 05-10-2016 12:50

siema możesz mi powiedzieć co to za zagraniczna strona z której przetłumaczyłeś ten poradnik? może być pw


RE: Masowe postowanie na grupach FB? - war43 - 05-10-2016 14:12

Nie mogę, ponieważ z tego co się orientuję, to reklamowanie konkurencyjnych forów jest niedozwolone. Smile

Mogę najwyżej podpowiedzieć, że to anglojęzyczne forum dotyczące zarabiania na CPA.