Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-przez-inwestowanie-138588)

Strony: 1 2


RE: Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? - cris007 - 21-10-2016 09:06

Zawsze sie odczuje strate, ale lepiej inwestowac swoje pieniadze niz zaciagnac pozyczke na inwestycje. Wtedy to juz klapa jesli cos nie pojdzie Wink


RE: Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? - matix2711 - 27-10-2016 11:39

Sam w pewnym programie bez doświadczenia straciłem trochę kasy, ale tylko przez własną głupotę i patrzenie na jedno. Mam z tego teraz dobrą lekcje. Nie można się tez za bardzo skupiam co jak strace? Co wtedy? Bo takim myśleniem na pewno stracisz. Czumu większość osob nie patrzy na to na odwrót: ile moge zyskać?


RE: Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? - adik7276 - 27-10-2016 14:05

(27-10-2016 11:39)matix2711 napisał(a):  Sam w pewnym programie bez doświadczenia straciłem trochę kasy, ale tylko przez własną głupotę i patrzenie na jedno. Mam z tego teraz dobrą lekcje. Nie można się tez za bardzo skupiam co jak strace? Co wtedy? Bo takim myśleniem na pewno stracisz. Czumu większość osob nie patrzy na to na odwrót: ile moge zyskać?

TrafficMosnoon jak mniemam.

Trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze, a nie patrzeć tylko na zysk. To tylko piramidy finansowe, dobrze zamaskowane. Już w TM ludzie byli ślepo zapatrzeni myśląc że złapali Pana Boga za nogi.


RE: Jak zacząć zarabiać przez inwestowanie? - MaLiN - 28-10-2016 21:19

(25-09-2016 12:31)Esbelto napisał(a):  Witam! Jestem zielony w tym temacie. Chciałbym zacząć zarabiać właśnie przez inwestycje. Chciałbym żeby ktoś ten cały temat mi jakoś wyjaśnił. W zamian mogę dać reputa i zarejestrować się z reflinka. Czekam na odpowiedzi Smile

Pytanie trochę na zasadzie "Jak się robi chleb w piekarni" beka

Są różne metody inwestowania, więc nie wiem konkretnie jakiej odpowiedzi oczekujesz. Masz w dziale inwestycje kilka przydatnych tematów, w których masz sporo opisane co i jak Wink