Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Postowanie Zarobim.co Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Postowanie Zarobim.co Problem (/Temat-Postowanie-Zarobim-co-Problem-138565)



Postowanie Zarobim.co Problem - morenox - 24-09-2016 19:22

Witam Smile

Potrzebuję pomocy. Zarabiam na aplikacjach FB i do postowania użwam zarobim.co Smile
Od tygodnia mam jednak problem. Zawsze postowałem z zarobim.co swoimi niszami plus link do domeny pod którą była podpięta apka FB ze skryptem aby zbierać tokeny Smile
Teraz za każdą próbą postowania po kilku udanych akcjach otrzymuje komunikaty o abussive content :/
Próbowałem różnych wariantów z czystą domeną do której potem po skończonym postowaniu chciałem dorzucić plik z przekierowaniem jednak nawet na czystej domenie nie przeszło. Domeny z przekierowaniem w php też nie dały rezultaty. Jak również kod php który miał wskazywać robotowi FB inną stroną a użytkownika przekierować na moją stronę app do zbierania tokenów.

Mógłby ktoś pomóc jak się z tym uporać ? Jeśli ktoś nie chce tutaj może być na GG: 6327024 Smile


RE: Postowanie Zarobim.co Problem - matek697 - 24-09-2016 20:06

Sprawdź gdzie leży problem - może blokują Ci teksty/obrazki ? Bo czystej domeny aż tak od buta by nie blokowali.
Jest jeszcze kilka czynników, które wpływają na blokowanie domeny przez FB.
Pozmieniaj w/w a jeśli nadal tak będzie to niestety ale fejs chyba ostatnio znów zrobił jakieś nowe zabezpieczenie i musisz kombinować inaczej Big Grin


Znam pewne obejście na te domenki i działa w sumie tak samo skutecznie od pół roku ale takim czymś wole się nie dzielić bo wiadomo, że jak coś wypływa na to forum to potem staje się nieskuteczne.


powodzenia!


RE: Postowanie Zarobim.co Problem - szeq00 - 27-09-2016 10:07

Siemka i jak poradziłeś sobie ? ja w sumie dopiero zbieram tokeny , na zarobim.co ale zobaczyłem ten post i zaczynam się bać co będzie z postowaniem Big Grin ^^