Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora SUB/SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora SUB/SMS (/Temat-Szukam-mentora-SUB-SMS-138559)



Szukam mentora SUB/SMS - Maciejm98 - 24-09-2016 17:42

Poszukuje osób z dużym doświadczeniem które pomogą wybrać dobry serwis i pomóc zacząć poruszać się w środowisku SubSMS , osoby która pomoże zarobić pierwszą przysłowiową złotówke w tej dziedzinie .

Pozdrawiam Maciej .Huh


RE: Szukam mentora SUB/SMS - xchangerx - 24-09-2016 17:46

Napisz na pw swojego maila a najlepiej gg podam koledze i coś poradzi Wink może nie zbija kokosow rzędu kilkadziesiąt tyś ale spokojnie żyje sobie z subow Wink


RE: Szukam mentora SUB/SMS - Maciejm98 - 24-09-2016 17:48

Już wysyłam Ci GG na PW.
Mnie wystarczy 1 lead dziennie i będę szczęśliwy ,próbuje w SubSMS już od 2 tygodni i 0 leadów smutny.


RE: Szukam mentora SUB/SMS - martinmcfly - 24-09-2016 18:12

Witam
Również szukam kogoś kto mi pomoże Huh


RE: Szukam mentora SUB/SMS - Matixio - 24-09-2016 18:13

Podpinam się pod temat również poszukuje mentora moje GG 35130905 Sad


RE: Szukam mentora SUB/SMS - adik7276 - 24-09-2016 18:16

Nie liczcie na przepis do robienia kasy. Nikt swojej niszy nie odda więc zamiast szukać szczęścia lepiej wziąć się w garść - czytać i uczyć się. Wszystko znajdziecie na pewnej tajnej stronie internetowej:

Link do strony


RE: Szukam mentora SUB/SMS - barti.karti323 - 26-09-2016 12:44

Dokładnie tak jak koledzy wyżej piszą. Przeczytaj trochę poradników i pomyśl trochę nad swoją własną niszą.

Ja działam od nie tak dawna, a póki co nieźle mi idzie. Nie trzeba siedzieć w tym nie wiadomo ile, aby zarabiać chociażby tych paredziesiąt zł dziennie Smile


Szukam mentora SUB/SMS - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.