Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! (/Temat-SMS-Premium-pytanie-Wynagrodze-138558)



SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - JaśnieD - 24-09-2016 17:25

Witajcie, mam do Was pytanie - otóż poszukuję takiej strony na której tworzę kilka SMS'ów do wysłania, podaje dane dla kogoś, dana osoba wysyła i dostaję automatycznie pieniądze na tą stronę, bez jakiegokolwiek kodu SMS dla osoby która ten SMS wysłała. Znajdę takie coś? Proszę o pomoc, zależy mi też aby firma która to oferuje była solidna. Dla osoby która mi pomoże od razu przelewam dziesięć złotych na PayPal, pozdrawiam.


RE: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - twardy - 24-09-2016 17:33

Tak dziala subskrypcja bo przy premium sms dostajesz kod.


RE: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - Radek4921 - 24-09-2016 17:36

Strona hotpay.pl oferuje tego typu usługi.


RE: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - Admek69 - 24-09-2016 18:02

Poczytaj o subskrypcjach sms inaczej 'MT', wiekszosc serwisow oferuje ta forme zarobku Smile


RE: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - Leaders - 29-09-2016 19:49

Subskrypcje tak samo wymagają kodu, który trzeba zatwierdzić.

Zapraszamy na https://hotpay.pl - możesz zarejestrować własny prefix sms premium - po wysłaniu na niego sms przez Twojego Klienta, Twoja prowizja naliczy się automatycznie. Możesz nawet sam zdefiniować odpowiedź, którą otrzyma w sms Twój klient po wysłaniu sms (np. link, podziękowania...).


RE: SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - JaśnieD - 01-10-2016 16:10

Dzięki za odpowiedź, nie o to mi chodziło zbytnio - ale znalazłem już rozwiązanie, lecz zapomniałem zupełnie o tym temacie, dla osób które również tego szukają, to polecam eForsa.


SMS Premium - pytanie! Wynagrodzę! - Artinesse - 27-02-2018 11:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.