Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Propozycje dla początkującego (/Temat-Propozycje-dla-poczatkujacego-138554)

Strony: 1 2


Propozycje dla początkującego - JaśnieD - 24-09-2016 15:29

Witajcie, jestem nowy na tym forum i od razu postanowiłem napisać temat z pytaniem - od czego mogę zacząć zarabiać? Mam ukończone lata, konto bankowe oraz internetowe, sporo wolnego czasu, a jak trzeba to i również fundusze, lecz wolałbym jak na razie bez inwestycji. Zależy mi na efektownym oraz w miarę przyzwoitym zarobku. Z góry dziękuje za odpowiedzi, a najlepsze z nich które przyniosą mi efekty wynagrodzę, pozdrawiam.


RE: Propozycje dla początkującego - Karewer - 24-09-2016 15:41

Bez inwestycji nie osiągniesz praktycznie żadnego zarobku, a tym bardziej przyzwoitego. Określ jaką kwotę mógłbyś przeznaczyć na inwestycję. Masz konto bankowe? Fajnie. Internetowe? tzn.? Masz na myśli jakiś portfel finansowy typu paypal, payza? itp. ? Sprecyzuj bardziej swoją wypowiedź, bo na razie wygląda to tak: Cześć, zakładam wątek, a Wy napiszcie mi gdzie zarobię kokosy.


RE: Propozycje dla początkującego - JaśnieD - 24-09-2016 15:45

(24-09-2016 15:41)Karewer napisał(a):  Bez inwestycji nie osiągniesz praktycznie żadnego zarobku, a tym bardziej przyzwoitego. Określ jaką kwotę mógłbyś przeznaczyć na inwestycję. Masz konto bankowe? Fajnie. Internetowe? tzn.? Masz na myśli jakiś portfel finansowy typu paypal, payza? itp. ? Sprecyzuj bardziej swoją wypowiedź, bo na razie wygląda to tak: Cześć, zakładam wątek, a Wy napiszcie mi gdzie zarobię kokosy.
Internetowe - w sensie PayPal, co do inwestycji to nie ma granicy, lecz musiałbym być pewien, że moje pieniądze nie idą w błoto, dlatego podkreśliłem, że chciałbym dostać jakieś propozycje dotyczące zarobku dla początkującej osoby.


RE: Propozycje dla początkującego - danoneksss - 24-09-2016 16:01

Początkującym zawsze poleca się buxy i ankiety, ale na tym fortuny nie zarobisz... Ewentualnie możesz zainteresować się sub-sms, ale to już coś bardziej rozbudowanego.


RE: Propozycje dla początkującego - Bartezx1997 - 24-09-2016 16:36

Przede wszystkim zacznij od nauki tworzenia stron i pozycjonowania, bo to solidna podstawa do zarabiania prawie w każdej poważnej "dziedzinie" earningu.


RE: Propozycje dla początkującego - JaśnieD - 24-09-2016 16:59

Takie rzeczy to ja umiem, ponieważ prowadziłem już wiele serwisów - a aktualnie jestem właścicielem tzw. jackpot'a na platformie gry Counter Strike: Global Offensive, z niego również posiadam zarobki, lecz w wolnym czasie chciałbym spróbować czegoś innego.


RE: Propozycje dla początkującego - adik7276 - 24-09-2016 18:09

(24-09-2016 15:41)Karewer napisał(a):  Bez inwestycji nie osiągniesz praktycznie żadnego zarobku, a tym bardziej przyzwoitego.


Błąd. Ja właśnie wypłacam kolejną setkę (oczywiście dolarów) z programu bez inwestycji.

Nie pomogłem w żaden sposób koledze, ale Ty też w błąd nie wprowadzaj bo bez inwestycji jak najbardziej można zarabiać i wcale nie mało.

Edit: Nie mówie tutaj i hyipach, revsharach czy jak się tam zwą, ale swoją drogą jeżeli kolega liczy się z inwestycją to dobry revshare nie byłby zły. Oczywiście z ryzykiem utraty środków liczyć się trzeba, ale kto nie ryzykuje szampana nie pije.


RE: Propozycje dla początkującego - mahuzz - 24-09-2016 19:53

(24-09-2016 15:41)Karewer napisał(a):  Bez inwestycji nie osiągniesz praktycznie żadnego zarobku, a tym bardziej przyzwoitego.

Większej głupoty na tym forum chyba nie przeczytałem. Wybaczcie za offtopic Smile


RE: Propozycje dla początkującego - adik7276 - 24-09-2016 20:23

Takie fora chyba bardziej są skierowane na zarobek bez inwestycji, a przynajmniej tak powinno być. Chyba że się mylę.
Wsadzić kase i czekać na efekty każdy głupi potrafi i większej wiedzy do tego nie potrzeba.
Ja jestem dumny z tego co zarabiam bez inwestycji, a nie z tego co wyciągam z Hyipa.

Efekty ciężkiej pracy cieszą najbardziej !


RE: Propozycje dla początkującego - Maciejm98 - 24-09-2016 20:33

Ja zaczynałem od serwisu przepisywania Captach , ok 1$/godzina , troszkę uzbierałem , potem wszystko w HYIP no i już jakieś 120$ jest Tongue

Janusze biznesu którzy będą próbowali wysępic refa za 3 , 2 , 1 ....