Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniądze dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Pieniądze dla początkujących (/Temat-Pieniadze-dla-poczatkujacych-138535)

Strony: 1 2


RE: Pieniądze dla początkujących - Bartezx1997 - 25-09-2016 10:52

(24-09-2016 21:41)tumcio1234 napisał(a):  
(24-09-2016 13:01)Bartezx1997 napisał(a):  
Cytat:Pierwszą z nich jest pójście do miłej pani z kiosku czy tez sklepu i wydanie 5zł za kartę
Po wejściu ustawy antyterrorystycznej to już nieaktualne.

wtedy to edytuje Smile

Kolego już dawno nie można kupić w kiosku prepaida bez rejestracji Big Grin


RE: Pieniądze dla początkujących - lukaswu - 25-09-2016 11:38

Bez sensu. Lepiej kupić od hindusa 1k kont po 20centów i sprzedać po 40centów


RE: Pieniądze dla początkujących - Captain - 25-09-2016 11:48

(25-09-2016 10:43)tumcio1234 napisał(a):  
(25-09-2016 02:45)Captain napisał(a):  Moim zdaniem nieopłacalne. Za mało te konta warte. Już chyba lepiej poświecić ten czas na robienie akcji w serwisach typu Mypay czy Kubigo. Więcej się chyba zarobi. O ile oczywiście ma się zmienne ip.

Moim zdaniem opłacalne jest polecenie ci zakupienia tego:
https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Okulary+dla+%C5%9Blepych

bo jak widzimy już w pierwszym zdaniu tego tematu: "Witam jeżeli jesteś z tych, którzy z PPA, Sub-sms i revshare nic nie rozumieją lub po prostu twoje wysiłki w tych kierunkach kończą się fiaskiem i raczej traceniem pieniędzy niżeli ich zarabianiem to dobrze trafiłeś ", a ty im proponujesz sub sms gamoniu Sad
Ps.Dzięki za 2 gwiazdki

Widzę, że masz ciężkie problemy z głową, albo czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem cokolwiek o sub sms? Nigdzie żadnych subów nie proponowałem.


RE: Pieniądze dla początkujących - war43 - 25-09-2016 14:04

Napisz wartościowy poradnik, który nie dotyczy pseudo-inwestycji w piramidy finansowe - zostaniesz zmieszany z błotem.

Witamy w Polsce Smile


RE: Pieniądze dla początkujących - asiorek - 25-09-2016 15:15

a macie może jakiś sposób na zapisanie listy znajomych ? bo szkoda by bylo stracić 1k znajomych przez nie udana weryfikację Sad


RE: Pieniądze dla początkujących - tumcio1234 - 25-09-2016 20:05

@asiorek
We wtyczce którą dodałem da się wyciągnać maile znajomych, może w ten sposób jakoś da się ich dodać(nie wiem to tylko domysły)
Mam jeszcze jeden protip:
Mam konto na którym jest ok 5k znajomych, ok rok temu zacząłem spamować nim na różnych grupach i w prywatnych wiadomościach ofertami pod sub sms (Dodam ze konto ma ustawiona date urodzenia na 2002, czyli jest jeszcze nie pełnoletnie), po miesiącu dostałem bana i prośbę o weryfikacje dowodem, napisałem do supportu facebooka wiadomość z kilkoma błędami i słabą składnią, żeby upodobnić się do osoby niepełnoletniej urodzonej w 2002 roku. Następnego dnia z weryfikacji dowodem miałem weryfikacje zdjęciową Smile
Morał jest taki ze jeżeli już dostaniesz bana to dobrze jest mieć konto które jest zarejestrowane jako osoba niepełnoletniaSmile


RE: Pieniądze dla początkujących - jigorex - 25-09-2016 20:32

Fajny poradniczek !


RE: Pieniądze dla początkujących - DeI - 25-09-2016 22:59

Mam takie pytanie przy okazji.
FB nie lubi trybu incognito i TORA. A jak ma się sprawa z VPN-em? Też nie trawi?
Rozumiem że z IP w miarę możliwości nie należy szaleć np. ustawiamy tylko Polskę zamiast codziennie innego kraju.


RE: Pieniądze dla początkujących - tumcio1234 - 27-09-2016 14:30

(25-09-2016 22:59)DeI napisał(a):  Mam takie pytanie przy okazji.
FB nie lubi trybu incognito i TORA. A jak ma się sprawa z VPN-em? Też nie trawi?
Rozumiem że z IP w miarę możliwości nie należy szaleć np. ustawiamy tylko Polskę zamiast codziennie innego kraju.

Decydując się na vpn zapewne chcesz automatycznie dodawać ludzi do znajomych co zazwyczaj nie jest dobrym pomysłem Sad Mówię zazwyczaj, bo nikt ani ja ani zapewne ty nie znamy algorytmów facebooka. Podczas dodawania do znajomych, na to czy dostaniemy blokadę składa się zbyt wiele czynników by określać to tylko po przez ilość wysłanych zaproszeń. Dodając np. 100 osób do znajomych za jednym zamachem, myślimy sobie "pff na pewno nas za to nie ukarają" cóż to myślenie jest błędneSad Napisałem w poradniku że najlepiej jest dodawać do znajomych ludzi z tej samej szkoły czy z tej samej okolicy robiąc to ręcznie widzimy kto jest potencjalnie w grupie tych osób, natomiast używając automatycznego dodawania, skrypt nie decyduje tak jak my i nie sprawdza czy osoba którą ma dodać jest nam potencjalnie znana.Uzywając skryptu możesz mieć pecha i dostać blokadę po 100 zaproszeniach lub nie dostać jej nawet przy 900 Smile Dodając ludzi ręcznie masz większą kontrole nad tym co się dzieje, dodajesz osoby kolejno 10 50 100 i przy 101 osobie wyświetli ci się komunikat "Czy na pewno znasz tę osobę" wtedy właśnie powinna nam się zapalić czerwona lampka "Aha! Nie powinienem dodawać osob takich jak ona" bo na przykład nie byliśmy w tej samej szkole, mamy mało wspólnych znajomych etc.


~Dodałem nowy sposób na weryfikacje telefoniczną


RE: Pieniądze dla początkujących - KubereK - 28-09-2016 16:36

A jak to wygląda z perspektywy uzywania czyichś zdjęć na fake kontach? Fb jakos nie lapie fake kont ktore maja te same zdjecia co inne konta? Czesto ktos zglasza za podszywanie sie, czy cos? xd