Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie artykółów (GRY) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie artykółów (GRY) (/Temat-Pisanie-artykolow-GRY-138487)



Pisanie artykółów (GRY) - mateusz68 - 22-09-2016 20:03

Witam. Poszukuję osób do pisania artykółów o grach pc na portal www. Oczekuje wartościowych prac i poprawnych pod Seo. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt PW. Praca od zaraz!


RE: Pisanie artykółów (GRY) - MickeyHuntr - 22-09-2016 23:49

Witam, zapraszam do współpracy na PW, posiadam rozległą wiedzę nt. gier komputerowych, sam jestem pasjonatem gier i myślę, że miałbym coś do powiedzenia w tej dziedzinie Smile


RE: Pisanie artykółów (GRY) - sulliwan93 - 23-09-2016 17:42

Napisz na pw. Wiedzy dużej nie mam, ale myślę, że jakiś ciekawy artykuł byłbym w stanie napisać.


RE: Pisanie artykółów (GRY) - mateusz422 - 23-09-2016 22:33

Witam, chętnie mogę zająć tą pracą, czekam na pv

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka


RE: Pisanie artykółów (GRY) - radek0389 - 23-09-2016 22:46

Znajdź tez kogoś do pisania tematów na forum, bo takie byki stawiać, to wstyd.


Pisanie artykółów (GRY) - Majka - 17-02-2017 19:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.