Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ciasteczkach cookies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na ciasteczkach cookies (/Temat-Zarabianie-na-ciasteczkach-cookies-138450)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na ciasteczkach cookies - polskitrader - 24-02-2018 22:49

(22-09-2016 09:05)aero2 napisał(a):  Witam.

Szukam serwisu, który zapamiętuje ciasteczka cookies i na ich podstawie nalicza prowizję, nie ważne czy już jest osoba zarejestrowana i co kupi, na przykład na Aliexpress, tak jakby cashback tylko że dla mnie.

Przykład puszczam reklamę tzw. clickbajt wchodzi z 1000 osób kupujących w Aliexpress i później leci mi z nich prowizja jak coś kupią, nie chodzi mi tylko o ten sklep, może być inny dla przykładu tylko dałem.

Programy afiliacyjne do tego:
TradeTracker (mnóstwo kategorii)
Salesmedia - jak wyżej
Tradedoubler - jak wyżej
Zanox/Awin - jak wyżej
webepartners - jak wyżej
convertiser - jak wyżej
epn - aliexpress i inne
adtraction
cityads
admitad

z takich korzystają m.in ceneo, picodi, blogerzy, youtuberzy i wiele innych serwisów Wink


RE: Zarabianie na ciasteczkach cookies - JaśnieD - 27-02-2018 09:51

trafisz.com bodajże.


RE: Zarabianie na ciasteczkach cookies - zarabianieraz - 01-03-2018 21:30

dobrze by było gdyby ktoś polecił jakąś inną sieć w której można zarabiac w ten sposób
wypróbowałem kilka sieci tradetracker, salesmedia,webepartners, convertiser - w każdej po pewnym czasie zblokują ci konto i nie wypłacą prowizji
jedynie w salesmedia i webepartners mogłem przez długi czas działać w programach leadowych i cps zrzucając cookies

a może ktoś poleci jakieś sprawdzone klikacze?


RE: Zarabianie na ciasteczkach cookies - cezar78 - 04-03-2018 17:56

Dopiero cookie stuffing odkryliście? W 2008 było głośno o tym na blackhatworld, kilku gości dorwali w USA i dostali wyroki, także lepiej w to sie nie bawcie bo to jest zwykłe wyłudzanie kasy z programów partnerskich. A tak wracając do tematu to 95% PP ma ciasteczka które się zapisują na 15-180dni


RE: Zarabianie na ciasteczkach cookies - polskitrader - 04-03-2018 19:10

Jak się nie umie promować zgodnie z regulaminem to nie trzeba mieć pretensji do programów partnerskich, a do siebie. Chyba logiczne, jak Cię wywalili z każdej po kolei to robiłeś coś nie tak. A później się czyta durne opinie, że nie wypłacają, albo blokują.
Jak nie wypłacają to jest zawsze jakiś powód i to nie powód przywłaszczania pieniędzy przez sieci afiliacyjne, tylko wiele czynników, zdublowana sprzedaż, zwrot towaru, nie byłeś jako last click (na szczęście tradetracker wprowadza realną atrybucję, co będzie mega wygodą dla wielu blogerów i nie tylko), stosowałeś złe praktyki reklamy.
Trzeba dobrze czytać na co zezwala dana kampania, podpytywać swoich account managerów co można, czego nie, albo jak najlepiej to reklamować, od tego są i zawsze jak jest kontakt to jest i pomoc.