Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dot. instagramu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Pytanie dot. instagramu (/Temat-Pytanie-dot-instagramu-138426)

Strony: 1 2


RE: Pytanie dot. instagramu - Cromiell - 21-09-2016 16:13

Hmm, ja do tej pory praktycznie wszędzie o instagress tylko słyszałem i wydaje się, że jest najbardziej rozbudowany i bezpieczny (oczywiście na początkowo wolnych obrotach). Ktoś mógłby jeszcze swoją opinie odnieść co do tego?


RE: Pytanie dot. instagramu - zbyszeq - 21-09-2016 16:18

Sprawdź sam i się przekonasz.
Dla mnie początkowo też wydawał się świetny dopóki na najsłabszych ustawieniach nie potraciłem paru rozbudowanych już fajnie kont >5k.
Instagress tak na prawdę jest dobrą alternatywą dla początkujących, których nie stać na dobrego softa+miliardy proxy.


RE: Pytanie dot. instagramu - war43 - 21-09-2016 21:09

Dla mnie Instagress jest bardzo dobry Smile
Obecnie zakładam X kont/dzień i wszystkie w niego dodaję, przy czym każde z nich chodzi przez 3 dni.

Nie muszę się tym samym martwić o żadne proxy..

Następnie, gdy będę w posiadaniu 3-cyfrowej ilości kont, kupię MassPlannera + proxy i dodam do niego wszystkie konta.


Podsumowując: Darmowy Instagress pozwoli mi na zbudowanie bazy kont, przetestowanie poszczególnych nisz, jak i źródeł followów dla nich + umożliwi mi zarobek na MassPlannera, VPS oraz Proxy.


Kiedyś od razu kupiłem MassPlannera + proxy i koniec końców wyszedłem na tym na minus - wolę nie popełniać tego błędu i najpierw wszystko dobrze przetestować na darmowym sofcie Smile


RE: Pytanie dot. instagramu - misiek2592 - 21-09-2016 21:25

ja juz mialem kilka razy weryfikacje