Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dot. instagramu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Pytanie dot. instagramu (/Temat-Pytanie-dot-instagramu-138426)

Strony: 1 2


Pytanie dot. instagramu - Cromiell - 21-09-2016 12:35

Witajcie!

Wstyd się przyznać, ale dopiero zapoznaję się z Insta (lepiej późno niż wcale) - skłoniło mnie do tego multum ciekawych poradników i metod pozyskiwania ruchu. Chcę połączyć moją niszę z ClickBank. Jednak moja podstawowa wiedza w zakresie funkcjonowania tego serwisu jest lekko mówiąc ograniczona. Na razie mam jedno pytanie dotyczące weryfikacji numeru. Czy to normalne, że na świeżym koncie w pierwszym dniu poproszono mnie o potwierdzenie numeru i wpisanie PINu? Czy już tutaj wykryto moje niecne plany. Dodam, że konto jest czyste (posty, followers). Używam premium VPN i BlueStacks do postowania. Weryfikacja pojawiła się po dodaniu adresu witryny w profilu (dodałem jako adres witryny, nie wiem czy powinno być tam czy w bio? bit.ly + clickbank). Dodam, że idę całkowicie w WhiteHat także pod tym względem jestem czysty.


RE: Pytanie dot. instagramu - Zły_Szeląg - 21-09-2016 13:23

Mam sporo kont na insta i nigdy nie miałem weryfikacji. Być może lepiej będzie kiedy zamiast bit.ly zrobisz przekierowanie przez własną domenę?


RE: Pytanie dot. instagramu - war43 - 21-09-2016 13:44

Ja założyłem konto (prywatne, pewnej dziewczyny, nie że nick związany z niszą czy coś).
Dodałem bio +link (blogger) i także otrzymałem weryfikację.
Choć u mnie mogło to mieć związek z ~1000 followów pierwszego dnia.


RE: Pytanie dot. instagramu - Cromiell - 21-09-2016 13:59

Czyli to pewnie "wina" dodania linku. Co do własnej domeny to na pewno wcześniej czy później tak będzie (posiadam kilka, ale nie chcę ich linkować bo kompletnie mi to nie na rękę z adresami). Na razie testuję to i owo. Poza tym staż konta jest krótki, więc to też ma wpływ. Nie ma tutaj zbytniej różnicy od FB.


RE: Pytanie dot. instagramu - twardy - 21-09-2016 14:06

Jak dobrze poszukasz na zagranicznych forach (na zc raczej takiego poradnika do instagrama brak) to znajdziesz pomocne wskazowki: ustawienia bota, skad brac proxy, ile follow/unfollow dziennie i takie tam. Konta stazowe to podstawa.

https://instagress.com/prices


RE: Pytanie dot. instagramu - Cromiell - 21-09-2016 14:10

Co do instagress to będę tam uderzał, chociaż... To konto jest stosunkowo nowe więc pewnie tego nie wytrzyma. Czekam po prostu kilka dni na sukcesywne zapełnienie profilu mojej niszy chociaż 10 sensownymi i jakościowymi wpisami. Wtedy podziałam przez bota. Na BHW czytałem proces follow/unfollow, ale szczerze to po przeczytaniu całości miałem mętlik w głowie zwłaszcza, że nie miałem z insta do czynienia jak na razie.


RE: Pytanie dot. instagramu - war43 - 21-09-2016 15:02

Zależy co chcesz tam dodawać. Moje konta wyglądają na prywatne + posiadają link do bloga.

Na start robiłem tak:
Ręcznie - około 1k follow/dzień
Instagress - 40 follow/godzina
(oczywiście albo jedno albo drugie)

Żadnych problemów z tego powodu nie miałem, oczywiście poza weryfikacjami telefonu Smile

Denerwuje mnie tylko, że smspva.com coś mi nie działa i muszę potwierdzać przez NextPlus


RE: Pytanie dot. instagramu - Cromiell - 21-09-2016 15:07

@war43 czyli jeżeli moja nisza opiera się na osobie, które jest "ekspertem" w danej dziedzinie to mówisz, że lepiej figurować jako osoba niż nazwa niszy? Bo właśnie też się zastanawiałem nad złotym środkiem.


RE: Pytanie dot. instagramu - war43 - 21-09-2016 15:48

Kiedyś używałem nazw typu "clash_royale_hack" - szybkie bany (max. 2-3 dni przy <200 follow/dzień)

No a obecnie przy nickach typu "Marta.Kowalska" mam tak, jak pisałem wyżej Smile


RE: Pytanie dot. instagramu - zbyszeq - 21-09-2016 16:05

Nie polecam Instagressa - mega lipny soft, bany lecą szybko nie zależnie od ustawień.
Polecam MP/FL lub GramToola.