Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie reklama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabianie reklama (/Temat-Zarabianie-reklama-138425)



Zarabianie reklama - Toosieek - 21-09-2016 11:57

Mam własną stronę o zarabianiu. Czy polecicie jakąś firmę lub coś która np wrzuca reklamy na moją stronę i płaci za to ?


RE: Zarabianie reklama - NightWing - 21-09-2016 16:03

(21-09-2016 11:57)Toosieek napisał(a):  Mam własną stronę o zarabianiu. Czy polecicie jakąś firmę lub coś która np wrzuca reklamy na moją stronę i płaci za to ?

Adsense, AdKontekst, ContentStream

Popupowe: PopAds, Propeller Ads, PopCash


RE: Zarabianie reklama - WujRock - 21-09-2016 16:07

Adsense nie akceptuje trafficu o zarabianiu (tak słyszałem od Admina tego forum Big Grin)


RE: Zarabianie reklama - PanCaro - 21-09-2016 22:39

(21-09-2016 16:07)WujRock napisał(a):  (tak słyszałem od Admina tego forum Big Grin)


Admin widocznie nie jest dużym graczem ;P


RE: Zarabianie reklama - MrocznyKILL - 21-09-2016 22:47

Masz sporo wejść? Strona z mojej sygny płaci nawet 20 gr za 1000 wejść. UWAGA śmieciowy traffic z auto surfów dozwolonyIdea


RE: Zarabianie reklama - RoyMaster - 22-09-2016 08:27

Ja osobiście PopCash bym odpuścił. Po dwóch miesiącach testów daleko umywa się od PopAds a nawet do Proppelerads. Mimo to, że wypłaca to bardzo słabo nalicza wejścia.


RE: Zarabianie reklama - mysc - 22-09-2016 18:24

Prowadząc stronę o zarabianiu masz mnóstwo możliwości monetyzacji, chociażby reklamy programów partnerskich w których będziesz zbierał poleconych : ) Zarabianie wiąże się też z bankami - umieść reklamy kont bankowych, wstaw linki partnerskie do paypala. Reklamuj książki o zarabianiu. Dodatkowo możesz sprzedawać własne poradniki, blokować dostęp do niektórych podstron content lockerem, itd. Smile

Akurat tematyka "zarabiania" w ogóle nie jest problematyczna i daje ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o monetyzacje : )

Powodzenia!


RE: Zarabianie reklama - Damkofr - 22-09-2016 18:38

(21-09-2016 22:47)MrocznyKILL napisał(a):  Masz sporo wejść? Strona z mojej sygny płaci nawet 20 gr za 1000 wejść. UWAGA śmieciowy traffic z auto surfów dozwolonyIdea

Szkoda zachodu na realne wejścia z tym. Lepiej umieścić sprytnie skracacza w artykule.