Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl (/Temat-Darmowy-hosting-5GB-bez-limitu-bez-reklam-keex-pl-138416)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - daveypie - 10-10-2016 10:35

polecam serwis tez mialem problem z rejestracja ale na chacie p.Mateusz szybko mi pomogl i na razie jest wszystko git stronka smiga


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - vertez5 - 10-10-2016 11:53

czy usuwacie strony ktore maja reklamy bukmacherów online ?


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - KeeX - 17-10-2016 11:08

Witam,

Co do rejestracji, wiemy o tym problemie, czasami robi timeout (ale konta się tworzą). Niebawem zmieniamy serwer i dojdzie nowy panel, więc wtedy problem powinien zniknąć.

Jeśli chodzi o bukmacherkę, nie można umieszczać treści godzących w prawo. O ile wiem to zarejestrowana bukmacherka jest dozwolona.


Pozdrawiam,
Mateusz Wiatrzyk


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - KeeX - 31-01-2017 14:20

Witam,

Osoby, które posiadają u nas konto dostały stosowną wiadomość drogą elektroniczną.

Dla osób, które interesują się naszym hostingiem, a na chwilę obecną nie posiadają konta - wprowadziliśmy pewne zmiany, które można zauważyć po wejściu na stronę Smile.

https://keex.pl/


Pozdrawiam,
Mateusz Wiatrzyk


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - ged321 - 31-01-2017 14:57

@autor dzięki za info
@ktośup hostinger miał kiedyś kilka kont za darmo i w miarę działał więc nie można narzekać na coś za free


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - mariusz909 - 08-02-2017 09:36

Słabiutka oferta ;( To już taki http://5v.pl ma za darmo... 5x lepszą Undecided


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - Prze_Moc - 08-02-2017 12:09

pytanie mam. jest strona moja i ruch plus minus 150-200tys szukam hostingu w dobrej cenie. co by dobry był bo ostatnio miałem niezbyt dobre doświadczenia z innym hostingiem i szukam czegos sprawdzonego solidnego. i żeby nie wywalało ze strony z pwodu ograniczeń wyświetleń. bo i tak miałem. ktoś coś?


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - rogal20 - 08-02-2017 14:15

hostinger??? obczaj całkiem wporzoCool


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - poster - 08-02-2017 16:42

Panowie... darmowy hosting można sobie traktować w kategoriach zabawki, bo na pewno nie na zasadzie serwera pod stawianie poważnych serwisów. Bo co możecie w taki sposób uzyskać? W zasadzie to nic... Zero supportu. No i z czasem darmowe hostingi zawsze znikają.


RE: Darmowy hosting 5GB, bez limitu, bez reklam- keex.pl - Prze_Moc - 09-02-2017 10:28

No dobra to co polecasz?