Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie na nockach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Klikanie na nockach (/Temat-Klikanie-na-nockach-138415)



Klikanie na nockach - Mark1010 - 21-09-2016 09:34

Ziwestuję kilaset złotych w coś do klikania. Mam same nocki w pracy więc moge spożytkować ten czas. A zainwestuję bo domyślam się, że bez tego to wyklikam 10 euro dopiero za jakiś rok. Rodzaj strony jest obojętny ( nie wiem, buxy, surfbary, hyip-y) byle po np. miesiacu codziennego klikania był z tego sensowny zysk. Dziękuję za odpowiedzi. Czołem.


RE: Klikanie na nockach - Wojtek574 - 21-09-2016 18:15

Mxrevshare i futureadpro według mnie to dwa hyipy które są najstabilniejsze Smile


RE: Klikanie na nockach - Captain - 21-09-2016 18:18

MX się już powoli kończy raczej. Długo już działa. Wchodzić w niego dopiero teraz to trochę zbyt duże ryzyko moim zdaniem.


RE: Klikanie na nockach - 0d0aaiie - 21-09-2016 19:08

jesli na tym klikaniu nie ma weryfikacji captcha co jakis czas to mozesz zastosowac zwykle mouse makro


RE: Klikanie na nockach - rafciu - 21-09-2016 21:39

Jeszcze się nie kończy, bez obaw. Działam w MX już długo i jestem bardzo zadowolony. Jest jedną z najbardziej stabilnych firm w tym momencie. Jeśli jesteś zainteresowany Mark1010 to zapraszam do kontaktu. Z chęcią opowiem o firmie, pomogę. Masz do mnie realny kontakt na skype, FB i mail. W stopce masz link do mojej strony oraz link referencyjny do MXR.


RE: Klikanie na nockach - MrocznyKILL - 21-09-2016 22:15

Polecam serwis z mojej sygnatury. Jest tu cała masa metod zarabiania. Od standardowego klikania poprzez zdobywanie dla sejfika trafficu czy pisanie na forach a na promowaniu produktów finansowych kończąc.


RE: Klikanie na nockach - Dzipsiok87 - 22-09-2016 07:43

Z mojej strony mogę polecić wszystko to w czym sam działam. Na blogu więcej info jest.