Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting z home.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting z home.pl (/Temat-Hosting-z-home-pl-138413)

Strony: 1 2


Hosting z home.pl - pshemek1 - 21-09-2016 09:07

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda hosting z home.pl pod działalność sub sms, PPA itp? Nie czepiają się? Dostałem dziś taką ofertę i się nad nią zastanawiam.

. Business Cloud Starter :

- pojemność konta - 50 GB podzielne pomiędzy serwis WWW oraz pocztę;
- roczny pakiet transferu - bez limitu;
- bazy danych MySQL - 25;
- OX App Suite;
- aplikacje w pakiecie - Joomla, Wordpress, Gallery i inne;
- nielimitowana ilość skrzynek i rozmiar załączników;
- obsługa PHP4/5, Perl, Python;
- nielimitowana ilość kont na serwerze FTP;
- backup – kopia zapasowa do 3 dni wstecz;
- backup zarządzany – dostęp przez FTP;
- statystyki oglądalności serwisu;
- tworzenie przyjaznych odnośników;
- multipoczta;
- bonusy w pakiecie: kupon FreshMail – 100 zł,Brand24, Fotolia.


Hosting w powyższej specyfikacji dostanę za 7zł z hakiem za rok, jest sens?


RE: Hosting z home.pl - rousen - 21-09-2016 09:34

Poczytaj o przedłużaniu i odnowianiu hostingu i domen w home.pl jakie się wysokie koszty Smile


RE: Hosting z home.pl - pshemek1 - 21-09-2016 09:46

Dostałem info że przedłużenie 300zł netto na rok za hosting oraz 99zł netto za domenę. Zawsze mogę za rok przenieść hosting w inne miejsce tylko zastanawiam się nad ich podejściem do Sub-Sms


RE: Hosting z home.pl - CoreVPS.pl - 21-09-2016 14:40

Przeczytaj regulamin czy na pewno możesz przenieść domenę bez opłacenia kolejnego roku (kiedyś home miało taki zapis w regulaminie)


RE: Hosting z home.pl - Ascoran - 21-09-2016 20:38

Wydaj parę złoty więcej za pierwszy rok i załóż domenę i hosting tam gdzie mają najtańsze przedłużenia - po co sobie utrudniać potem z przenoszeniem wszystkiego po roku?
Home.pl na ceny z kosmosu - nie warto.


RE: Hosting z home.pl - PanCaro - 21-09-2016 22:36

Nie warto na home... ani nazwa.pl ani 1and1 ani ovh.

Jak już to hekko, linuxpl

Co do home to na początku płacisz kilka złotych a potem 300-600 zł (teraz u 2 klientów widziałem faktury po 600 zł za hosting....) ja im przenoszę całe serwisy do HEKKO i płacą 49 zł na rok....


RE: Hosting z home.pl - pshemek1 - 22-09-2016 08:29

Dzięki za informacje. Jeżeli chodzi o domenę to i tak nie przetrwa roku, a hosting już u nich wykupiłem. Zobaczymy co będzie za rok czy zostanę u nich czy przeniosę pliki z ftp w inne miejsce.


RE: Hosting z home.pl - HardCoreSex - 03-12-2016 19:56

Ja nie pomyślałem i teraz mam do zapłacenia za sam hosting:

[Obrazek: 415684d7b8.png]

Także pozdrawiam, nazwa.pl - pier***cie się.


RE: Hosting z home.pl - szymon1051 - 03-12-2016 21:26

(21-09-2016 22:36)PanCaro napisał(a):  Nie warto na home... ani nazwa.pl ani 1and1 ani ovh.

Jak już to hekko, linuxpl

Co do home to na początku płacisz kilka złotych a potem 300-600 zł (teraz u 2 klientów widziałem faktury po 600 zł za hosting....) ja im przenoszę całe serwisy do HEKKO i płacą 49 zł na rok....

ovh jest drogo?
Ja mam na hekko i jest ok. Domenę na aftermarket masz za 15 zł domenę .pl a potem za 60 zł, .com za 35 rejestracja i za 35 odnowienie. Przy hurcie cena spada https://www.aftermarket.pl/pricelist.php#1 .

Nie wiem jak na home ale np na hekko masz skarbonek i reflink i jak ktoś coś kupi z niego to dostajesz kase z której możesz opłacić swoje serwery Smile.


RE: Hosting z home.pl - rachman - 05-12-2016 21:19

PL stoją po ok. 12 zł a odnowienia ok. 50 zł.
Na ovh pewnie chodzi nie tyle o ceny co problemy. Nie wiem bo nie mam u nich konta ale co jakiś czas można spotkać teksty ze coś się dzieje. Nie wiem na ile to wiarygodne.