Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Ankiety + sub sms + facebook - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Ankiety + sub sms + facebook (/Temat-Ankiety-sub-sms-facebook-138405)

Strony: 1 2


Ankiety + sub sms + facebook - Zły_Szeląg - 21-09-2016 01:00

Kompletna metoda do zarabiania na subskrypcjach sms przy użyciu grup na facebooku.

Metoda wymaga podstawowej znajomości wordpress i inwestycji około 100 zł (hosting + kilka domen)

1. Kupujemy hosting. Polecam hosting netmark:

http://www.netmark.pl/aff.php?aff=1988

non ref http://www.netmark.pl

Wystarczy najmniejszy pakiet w cenie 35 zł rocznie. Pierwsze 2 tygodnie na próbę są za darmo co też uważam za duży plus

2. Logujemy się do cpanelu i wyszukujemy instalatron - automatyczny instalator aplikacji

Instalujemy wordpressa. Ważne, żebyśmy zrobili to przez instalatron, bo ułatwi nam to dalszą pracę

3. Kupujemy domenę (łatwo znajdziecie po 1 zł na pierwszy rok). Szukanie nazwy domeny według dwóch metod: albo coś związane z ankietami, albo coś kompletnie nie związane z tematem, ale mądrze wyglądające (np jakieś słowo z łaciny)

Podpinamy domenę (zmiana dns u dostawcy oraz podpięcie z cpanelu hostingu)

4. Przygotowujemy stronę na wordpressie. najlepiej pobrać jakiś fajny szablon, grafika w sliderze, jakieś mądre teksty itd. Na sliderze piszemy, że oferujemy stawkę 10 - 20 zł za wypełnienie ankiety.

Instalujemy wtyczkę do ankiet np:

https://pl.wordpress.org/plugins/wp-polls/

lub do quizów: https://pl.wordpress.org/plugins/quiz-master-next/

Tworzymy kilka podstron adresowanych do różnych grup docelowych (kobiety, mężczyźni, matki, single, generalnie im więcej tym lepiej). Można uderzyć w takie grupy jak bezrobotni, samotne matki itd, jak ktoś nie ma sumienia Big Grin

Do tych podstron dodajemy ankiety. W środku każdej ankiety dodajemy pytanie wymagające rzekomo pobrania pliku. Tam oczywiście link do sub. W regulaminie informujemy, że płatność otrzymają jedynie osoby, które poprawnie wykonają wszystkie punkty ankiety. Plik do pobrania może nie istnieć lub być błędny co w jakimś stopniu usprawiedliwia brak wypłat

Spinamy to wszystko ładnie w menu i gotowe. Dla uwiarygodnienia można zrobić fanpage na facebooku i pododawać trochę ocen 5*.

5. Na facebooku reklamujemy się na grupach. Dodajemy wpis z ofertą wypełnienia płatnej ankiety dla danej grupy docelowej. Można sobie oczywiście usprawnić spam jakimś automatem

6. Co zrobić gdy po jakimś czasie domena otrzyma bana? Wystarczy kupić nową domenę i podpiąć ją w miejsce starej, oraz zmienić logo na stronie.

7. Można działać na kilku stronach równocześnie. Wtedy w aplikacji instalatron na serwerze robimy klon strony i podpinamy do niej inną domenę.

Metoda dawniej przynosiła mi całkiem spore zyski jak na to, że była kompletnie zautomatyzowana. Od jakiegoś czasu już z niej nie korzystam więc postanowiłem się podzielić.

Widziałem kilka tego typu stron, jednak z racji na to, że trzeba włożyć trochę pracy, raczej nie ma za dużo konkurencji

Proszę NIE ZADAWAĆ PYTAŃ NA PW Big Grin


RE: Ankiety + sub sms + facebook - Klin - 22-09-2016 06:19

Pewnie te strony które widziałeś były vasakiego. Był ten temat już poruszany jakiś czas temu


Metoda skuteczna


RE: Ankiety + sub sms + facebook - sulliwan93 - 22-09-2016 08:06

Będę próbował, jako iż szukam niszy dla siebie. Dosyć długodystansowy sposób z pasywnym zyskiem, ale ma duży potencjał.


RE: Ankiety + sub sms + facebook - war43 - 04-10-2016 15:35

Człowiek chciałby już zacząć pracę, a tu od 6 godzin trzeba czekać na uruchomienie hostingu na Netmark Angry


RE: Ankiety + sub sms + facebook - endriu1231231 - 05-10-2016 07:06

Przetestuje Smile


RE: Ankiety + sub sms + facebook - Pingwinek19970 - 07-10-2016 10:56

Sprawdzimy Wink


RE: Ankiety + sub sms + facebook - Onyke - 12-10-2016 20:16

(22-09-2016 06:19)Klin napisał(a):  Pewnie te strony które widziałeś były vasakiego. Był ten temat już poruszany jakiś czas temu


Metoda skuteczna

@[Klin] mógłbyś podać link do tego tematu, albo chociaż jakąś wskazówkę gdzie go szukać?


RE: Ankiety + sub sms + facebook - war43 - 12-10-2016 21:49

Pewnie najlepiej będzie go szukać poprzed profil Vaskiego -> Pokaż wszystkie wątki Big Grin

A co do sposobu, to jest ok.
Udało mi się zarobić parę groszy, jednak miejsca reklamowe wypaliły mi się w ciągu 2 dni - trzeba znaleźć nowe.


RE: Ankiety + sub sms + facebook - adamcio99922 - 15-10-2016 06:32

Ktoś ma jakiś pomysł na promocje?

Mi się włąsnie tez miejsca wypaliły...

Ewentualnie sprzedam gotowy landing page. Skuteczność - na 100 odwiedzająych 80 osób przeszło do oferty sub Big Grin


RE: Ankiety + sub sms + facebook - war43 - 17-10-2016 15:21

Hmmm.. W efekcie zarobiłem lekko ponad 100zł i dorobiłem się zbanowanej domeny na FB Big Grin